اخبار
شماره: 960
1398/05/08 - 08:54
بانک مهر اقتصاد 5 واحد مسکونی در مناطق سیل زده می سازدمعاون پشتیبانی و مهندسی و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد از روند ساخت واحدهای مسکونی در مناطق سیل زده استان گلستان بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گلستان، محسن منشوری - معاون پشتیبانی و مهندسی بانک - در این نشست، پرداختن به مسئولیت های اجتماعی را فراتر از سایر خدمات بانک عنوان کرد و گفت: امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و با همیاری و کمک همه هموطنان و همکاران بتوانیم بخشی از خسارت های ناشی از سیل را جبران کنیم.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک خاطر نشان کرد: در صددیم تا ساخت واحد های مسکونی با طرح و نقشه جامع پیش رود و با شناسایی افراد نیازمند به آنها واگذار شود.

منشوری با بیان اینکه نحوه پرداخت برای افراد شناسایی شده در 3 مرحله پیش پرداخت، پایان اسکلت بندی و پایان سفید کاری ساختمان خواهد بود، گفت: برای هر متر مربع از این واحدها حداقل یک میلیون و 200 هزار تومان در نظر گرفته شده و ان شاء الله تا پایان آبان ماه این واحدها تکمیل و تحویل داده می شود.

در ادامه، منصور شیخ الاسلامی - مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک نیز در نشست هماهنگی ساخت واحدهای مسکونی برای افراد نیازمند، گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای عمل به مسئولیت های اجتما عی خود، ساخت واحدهای مسکونی برای افراد کم بضاعت و کمک رسانی به هموطنانی که گرفتار بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله شده اند را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک ضمن تشریح فعالیت های بانک مهر اقتصاد در مسئولیت های اجتماعی،  درختکاری در کانون بحرانی ریزگردها در استان خوزستان، کمک به هموطنان زلزله زده و حمایت از هم میهنان آسیب دیده از سیل را از جمله  اقدامات صورت گرفته در این عرصه عنوان کرد.

 در ابتدای این نشست، رسول سعیدی حقیقت - رئیس اداره امور شعب استان گلستان نیز گزارشی از اقدامات این  اداره در کمک به سیل زدگان ارائه کرد.
حق انتشار محفوظ است ©