اخبار
شماره: 9
1394/01/24 - 07:30
در بانکداری اسلامی بانک ها وکیل سپرده گذاران هستند

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان با امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و تبادل نظر کرد.

 

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان با امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی - نماینده ولی فقیه در استان - در این دیدار با بیان اهمیت و تاثیر استقرار بانکداری اسلامی در اقتصاد کشور، گفت: در بانکداری اسلامی بانک ها وکیل سپرده گذاران هستند بنا بر این باید سرمایه های مردم را در زمینه تقویت تولید، صنعت و کشاورزی بکار گیری کنند و از ورود به عرصه بنگاه داری خود داری کنند.

آیت الله سلیمانی ایجاد فرهنگ بانکداری اسلامی را زمینه ساز اقتصاد پاک عنوان کرد و گفت: خرسندیم که بانک مهر اقتصاد توانسته است با رعایت اصل امانت داری سپرده های مردم را در مسیر مصلحت نظام اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی مصرف کند و امیدواریم بانک مهر با این اقدامات بزرگ الگویی برای سایر بانک های کشور باشد.

در ادامه این دیدار، محسن منشوری مدیر کل شعب استان - به تشریح اقدامات بانک مهر اقتصاد در عرصه بانکداری بدون ربا پرداخت و گفت: بانک مهر اقتصاد توانسته است با ارائه محصولات و خدمات متنوع و مختلف پاسخگوی نیاز اقشار مختلف مردم باشد و تلاش دارد با ارائه تسهیلات به بخش های تولید و صنعت و طرح های اقتصاد مقاومتی در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور اثر گذار باشد.  
حق انتشار محفوظ است ©