اخبار
شماره: 670
1396/07/24 - 03:06
ساختمان جدید شعبه مطهری زنجان گشایش یافت


ساختمان جدید شعبه مطهری بانک مهر اقتصاد استان زنجان با حضور مدیر عامل و معاونین پشتیبانی و مهندسی و اعتبارات بانک، افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در آیین گشایش این شعبه، گفت: نوسازی و بهسازی شعب بانک در راستای تکریم ارباب رجوع و افزایش رضایتمندی سپرده گذاران در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: پروژه‌های متعدد عمرانی با هدف ارتقاء وضعیت عمومی شعب بانک مهر اقتصاد در استان‌های مختلف کشور در حال انجام است که امیدواریم با بهره برداری تدریجی از این پروژه‌ها بیش از پیش در راستای اهداف کلان اقتصادی نظام گام برداریم.

ایمانی خاطر نشان کرد: برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و سپرده گذاران باید در کنار تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، مشتری‌مداری در رأس فعالیت همکاران قرار گیرد.

مدیر عامل بانک با بیان اینکه با افزایش خدمات می توان خلق ارزش کرد، ابراز داشت: باید همت کنیم با ارائه خدمات مطلوب در افزایش تولید داخلی و رونق چرخه اقتصادی کشور تاثیر گذار باشیم.

وی در ادامه با اشاره به تعیین تکلیف املاک مازاد بانک در سراسر کشور افزود: بخش عمده ای از املاک مازاد با همکاری تیم پشتیبانی و رؤسای ادارات امور شعب به فروش رسیده است و دارایی های بانک درحال متعادل سازی می باشد.

در ادامه، این مراسم عبدالرضا خاتمی - رئیس اداره امور شعب استان - ضمن تقدیر از حضور مدیرعامل و معاونین بانک، با ارائه گزارشی از فرآیند نوسازی شعبه مطهری از همراهی معاون پشتیبانی بانک و زحمات رئیس دایره پشتیبانی استان تقدیر کرد.
حق انتشار محفوظ است ©