اخبار
شماره: 617
1396/05/15 - 04:19
تعهد و روحیه ارزشی همکاران از مهم ترین ویژگی های بانک است

نشست هم اندیشی روسای دوایر و شعب بانک مهر اقتصاد استان گیلان با حضور معاون سرمایه انسانی برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گیلان، رضا عسگری - معاون سرمایه انسانی بانک - در این نشست منابع انسانی را اصلی ترین عامل موفقیت سازمان دانست و بر حفظ جایگاه کنونی بانک مهر اقتصاد و افزایش ضریب نفوذ آن تاکید کرد.

عسگری تعهد و روحیه ارزشی همکاران را از ویژگی های مهم بانک مهر اقتصاد عنوان کرد و با تاکید بر توجه به سرمایه انسانی به عنوان یکی از مهم ترین سرمایه های سازمان، ابراز داشت: امروزه نوع نگاه نسبت به نیروی انسانی تغییر کرده و آن را در ردیف دیگر سرمایه های سازمان قرار می دهند.

عسگری با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم بانک در سال جاری اخذ مجوز تشکیل صندوق آتیه همکاران و افتتاح شرکت سهامی کارکنان  بوده است، گفت: این صندوق از اوایل امسال فعالیت خود را آغاز نمود و هدف آن کاهش دغدغه همکارن برای دوران بازنشستگی می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری آموزش عمومی و تخصصی کارکنان از اهم برنامه های محوری معاونت سرمایه انسانی و آموزش می باشد.

در ادامه، فریدون حاجی زاده رئیس اداره امور شعب استان گیلان اظهار داشت: استان گیلان به دلیل برخورداری از مواهب طبیعی، سطح علمی بالای کارکنان و وجود قابلیت های بی شمار، شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت اقتصادی دارد.

وی کسب رتبه اول به لحاظ کاهش معوقات در سه ماهه نخست سال، کسب رتبه دوم جذب منابع و رعایت ترکیب تسهیلات اعتباری را از جمله نتایجی دانست که با تلاش و کوشش تمامی همکاران استان گیلان در سه ماهه نخست سال میسر شده است.
حق انتشار محفوظ است ©