اخبار
شماره: 606
1396/04/25 - 03:15
افزایش سهم از بازار جزء برنامه های اصلی بانک است

معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در نشست با روسای دوایر و شعب استان البرز افزایش سهم از بازار را جزء برنامه های اصلی بانک برشمرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان البرز؛ جعفر صفایی مزید_ معاون طرح و توسعه بانک_  در این نشست با ارائه گزارش جامعی از وضعیت استان ها، اظهار داشت: ظرفیت و قابلیت های استان البرز که از  آن به عنوان ایران کوچک یاد می شود بسیار بالاست به طوریکه سهم بانک از بازار این استان می تواند افزایش یابد.

وی ادامه داد: کاهش قیمت تمام شده پول، کاهش املاک مازاد و وصول مطالبات از استراتژی های تدوین شده است که امیدواریم همه کارکنان و مدیران هچون گذشته در راستای تحقق این اهداف، به صورت جهادی عمل کنند. 

وی توجه به سرمایه انسانی را به عنوان یک اصل اساسی در بانک برشمرد و اظهار کرد: در این راستا فعالیت های بسیاری انجام شده که از آن جمله می توان به بحث پرداخت کارانه هر دو ماه یکبار و بهره وری هر سه ماه یکبار بر اساس عملکرد شعب و همچنین  بهبود مراکز تفریحی و اقامتی بانک اشاره نمود.

صفایی با بیان راه های دست یابی به بهره وری بیشتر، خاطر نشان کرد: زمان سنجي يکي از مورد اعتماد ترين روش هايي است که از طريق آن مي توان به منافع زيادي در اثر ارتقاء عملکرد انساني، ارزش افزوده، ارائه خدمات بهتر و کاهش هزينه ها دست يافت.

معاون طرح و توسعه بانک با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: بیانات رهبر معظم انقلاب در این حوزه با اقدامی عملی تحقق می‌یابد لذا همه کسانی که در حوزه پولی و مالی و اقتصادی فعال هستند باید با اقدامی عملی، زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند.
حق انتشار محفوظ است ©