اخبار
شماره: 525
1395/12/18 - 04:18
حمایت بانک مهر اقتصاد از همایش بهره وری در بخش دفاعی کشور

همایش ملی بهره‌وری در بخش دفاعی کشور با حمایت بانک مهر اقتصاد و با شعار "افزایش بهره وری بخش دفاع، ارتقای آمادگی برای رزم" برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، این همایش با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و به همت مرکز تحقیقات دفاعی راهبردی و گروه منابع و اقتصاد دفاعی با شرکت فرماندهان، مدیران، اساتید و نخبگان لشکری و کشوری در دانشگاه عالی دفاع ملی آغاز به کار کرد.

مبانی، مفاهیم، الگوها و تکنیک های بهره وری در بخش دفاع، تجارب و دستاوردهای ارتقای بهره وری در بخش دفاع، ارزیابی بهره وری بخش دفاع و راهکارهای ارتقای آمادگی رزم با ارتقای بهره وری و آینده پژوهی بهره وری در بخش دفاع از محوهای این همایش بودند.

بر اساس این گزارش سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی و سید شمس الدین حسینی وزیر سابق اقتصاد و امور دارایی از جمله سخنرانان این همایش بودند.

گفتنی است بانک مهر اقتصاد که از حامیان این همایش بود با برپایی غرفه ای اقدامات و فعالیت های خود در زمینه بانکداری بدون ربا و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی را به اطلاع عموم بازدید کنندگان رساند.
حق انتشار محفوظ است ©