اخبار
شماره: 471
1395/10/19 - 01:29
استفاده از کالای باکیفیت داخلی مورد توجه ویژه قرار دارد

محمد اکبری در مراسم افتتاح ساختمان‌های جدید شعب شهر اصفهان گفت: استفاده از کالای باکیفیت تولید داخل و توجه به استانداردهای ساختمان‌سازی در ساختمان های جدید مورد توجه ویژه قرار دارد.


به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان؛ محمد اکبری معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد- افتتاح ساختمان‌های جدید شعب نجف‌آباد و حکیم نظامی را در راستای تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان بیان کرد .

وی با اشاره به مدیریت با ثبات اداره امور شعب استان اصفهان، اظهار کرد: هم‌دلی و همکاری در بین کارمندان و مدیران شعب بانک مهر اقتصاد استان اصفهان، از مهم‌ترین دلایل پیشرفت این استان است.

اکبری ضمن تاکید بر رعایت صرفه و صلاح بانک در احداث، خرید و تجهیز شعب تصریح کرد: باید استفاده از کالای باکیفیت تولید داخل و توجه به استانداردهای ساختمان‌سازی در ساختمان های جدید مورد توجه ویژه قرار دارد.

معاون پشتیبانی و مهندسی تقویت زیرساخت ها و به‌روزرسانی تجهیزات شعب را مطابق با نیاز مشتریان و در راستای افزایش بهره‌وری سازمانی برشمرد.

وی فروش املاک مازاد در بانک مهر اقتصاد را از سیاست های اصلی این بانک عنوان کرد و گفت: در مدت 9 ماهه سال جاری بیش از چهار برابر مدت مشابه سال گذشته ملک‌های مازاد متعلق به بانک به فروش رفته است.

علیرضا زمانی - رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان اصفهان- نیز در ادامه با تأکید بر هدف گزاری جذب رضایتمندی مشتریان توسط این بانک، ابراز امیدواری کرد تا با افتتاح ساختمان‌های جدید بتوانیم در فضایی شاداب‌تر  با آرامش بیشتر و ارائه خدمات بهتر بتوانیم در خدمت مشتریان گرامی باشیم.

وی جلب رضایت عمومی مشتریان، جذب سپرده‌های مردمی، پرداخت تسهیلات به عموم مردم و توجه به اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی را از رویکردهای اصلی اداره امور شعب استان اصفهان بیان کرد.
حق انتشار محفوظ است ©