اخبار
شماره: 465
1395/10/11 - 02:08
تقویت بانکداری اسلامی از افتخارات بانک مهر اقتصاد است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در جشن خانوادگی عترت استان قزوین، گفت: یکی از افتخارات بانک مهر اقتصاد فعالیت در سنگر های اقتصادی و تقویت بانکداری اسلامی با عمل به قوانین شرعی است.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قزوین؛ حجت الاسلام و المسلمین رحیمی- مسوول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج - در جشن خانوادگی عترت این استان با بیان مطلب فوق گفت: باید با پیاده سازی و استقرار عملی بانکداری بدون ربا، افراد را به اجرای احکام بانکداری اسلامی دعوت کنیم و با یکسان سازی اعمال و گفتارمان تاثیرات مطلوبی بر جای گذاریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در بخش دیگری از سخنان خود، ابراز داشت: بر اساس آیات قرآن دشمن وقتی از ما راضی خواهد بود که خواسته هایمان را از آنان طلب کنیم و گوش به فرمان آنها باشیم و از انقلاب اسلامی دست برداریم لذا باید در همه امورات زندگی تنها از خداوند متعال یاری بجوییم.

وی ادامه داد: نباید زیر بار ظلم و خفت دشمنان رفت بلکه باید با استقامت در برابر خواسته های آنان مقاومت نمود و با توکل بر حضرت حق تلاش نماییم، در اینصورت شاهد گشوده شدن درهای رحمت و برکت بر روی خود خواهیم بود.

در ادامه، جواد تک روستا-رییس اداره امور شعب استان قزوین-  ضمن تقدیر از همراهی خانواده کارکنان در تحقق اهداف بانک مهر اقتصاد اظهار داشت: خانواده كانون شكل گيري شخصيت انسان و نسل هاي آتي است و در فرهنگ ايراني اسلامي جايگاه ويژه اي دارد و از ابتدای خلقت انسان؛ خانواده به عنوان یک نهاد اجتماعی تاثیر ملموسی بر جامعه داشته است.

گفتنی است سخنرانی، اجرای گروه تواشیح، موسیقی سنتی و برنامه ویژه کودکان بخشی از برنامه های این جشن خانوادگی بود.
حق انتشار محفوظ است ©