اخبار
شماره: 408
1395/07/05 - 12:00
با برنامه ریزی هوشمندانه زمینه رشد و ارتقاء بانک را فراهم کنیم

پنجمین نشست هم اندیشی روسای دوایر و شعب بانک مهر اقتصاد استان قم با حضور معاون طرح و توسعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم، جعفرصفایی مزید - معاون طرح و توسعه بانک در این همایش با تقدیر از عملکرد استان در سال 95 اظهار داشت: بانک های ارزشی همانند بانک مهر اقتصاد باید همراستا با سیاست های کلان اقتصادی نظام حرکت کنند و با تفکر و برنامه ریزی هوشمندانه زمینه ارتقا و توسعه بانک و رشد و رونق اقتصاد کشور را فراهم کنند.

وی با تاکید بر تجزیه و تحلیل اطلاعات و بررسی شرایط بازار، ابراز داشت: توجه به سرمایه انسانی بانک، افزايش توان و قدرت نقدينگي، مديريت هوشمندانه محیط کسب و کار، تحليل سهم رقبا از بازار و ضرورت افزايش سهم بانک و استفاده حداکثري از ظرفيت هاي بالقوه از اهداف راهبردی بانک مهر اقتصاد می باشد.

در ادامه، بهروز درخشان- رئیس اداره امور شعب استان قم- ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان، اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد توانسته است سهم قابل توجهی از بازار پولی و مالی استان را به خود اختصاص دهد و در راستای جذب منابع، عملکرد مناسبی داشته باشد.

درخشان افزود: در تلاشیم تا با برنامه ریزی منسجم و کار گروهی با کاهش معوقات و افزایش مصارف هم جهت با سیاست های راهبردی بانک گام برداریم و به اهداف تعیین شده دست یابیم.

گفتنی است در ادامه این هم اندیشی معاون طرح توسعه بانک پاسخگوی سئوالات مدیران دوایر و روسای شعب استان قم بود.
حق انتشار محفوظ است ©