اخبار
شماره: 399
1395/06/24 - 09:55
ساخت مسجد و مدرسه در یکی از نقاط محروم کشور با مشارکت بانک مهر اقتصاد

مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد و هیات همراه از پروژه ساخت مسجد و مدرسه در جنوب استان کرمان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمان، در راستای ایفای نقش مسئولیت پذیری اجتماعی بانک، با مشارکت بسیج سازندگی و گروه جهادی نور الرضا(ع) عملیات احداث یک باب مسجد و مدرسه در یکی از محروم ترین نقاط کشور آغاز و روند اتمام ساخت تا بهره برداری از آن در حال انجام می باشد.

در بازدیدی که مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک در راس هیاتی از این پروژه به عمل آورد، محمود مدینه نگاه - مدیر گروه جهادی نور الرضا (ع) - درخصوص فعالیت این گروه اظهار داشت: فعالیت این گروه از سال ها قبل در این منطقه با ساخت واحد های مسکونی آغاز شده لیکن ضرورت احداث مسجد و مدرسه به شدت احساس می شد که با هم اندیشی با مسئولین و سران قبایل، پس از تحقیق و شناسایی منطقه کهور بیگی از توابع شهرستان جیرفت در جنوب استان کرمان مساحتی برای این مهم تعیین و مراحل وقف آن به انجام رسیده است.

وی با بیان این مطلب که پروژه ساخت مسجد در حال انجام امور کف سازی و مدرسه تا 40 درصد رشد داشته است گفت: برای ساخت مسجد با زیربنایی بالغ بر 210 متر مربع مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال برآورد و پروژه ساخت مدرسه سه کلاسه با زیربنای 90 متر مربع هفتصد میلیون ریال برآورد شد که از محل کمک های مردمی و هدیه بانک مهر اقتصاد تامین شده است.

در ادامه این دیدار منصور شیخ الاسلامی –  مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک -  نیز طی سخنانی ابراز داشت: توجه به مسئولیت های اجتماعی از اولویت های ارزشی بانک مهر اقتصاد است و در این راستا هر ساله برنامه های مشخص و خوبی در سطح کشور انجام و به بهره برداری می رسد.

مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک افزود: دکتر ایمانی – مدیر عامل محترم بانک – شخصاً روند پروژه ساخت مدرسه و مسجد را در این منطقه پیگیری و همواره به سرعت کار و کیفیت پروژه به لحاظ فنی تاکید داشته و از این رو اداره کل روابط عمومی، معاونت پشتیبانی و مهندسی و معاونت مالی پیگیری های لازم در این خصوص را بعمل می آورند.

شیخ الاسلامی در پایان این بازدید اظهار داشت: فعالیت بسیج سازندگی و گروه های دانشجویی جهادی قابل تقدیر است و در واقع این قبیل فعالیت ها باید بعنوان الگوی محرومیت زدایی و رفع فاصله طبقاتی توسط همه نهادها مطرح و نسبت به آن اهتمام ورزیده شود.

در این بازدید علی جعفری رئیس اداره امور شعب استان کرمان به همراه مهندس عزیزی نماینده معاونت پشتیبانی و مهندسی مرکزی و جمعی از روسای دوایر امور شعب استان کرمان حضور داشتند.
حق انتشار محفوظ است ©