اخبار
شماره: 264
1395/02/19 - 10:49
اعتماد عمومی به بانک مهر اقتصاد مرهون کارکنان ارزشی آن است

معاون امورمناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان سمنان گفت: اعتماد عمومی به بانک مهر اقتصاد مرهون کارکنان ارزشی آن است.

معاون امور مناطق:

اعتماد عمومی به بانک مهر اقتصاد مرهون کارکنان ارزشی آن است

معاون امورمناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان سمنان گفت: اعتماد عمومی به بانک مهر اقتصاد مرهون کارکنان ارزشی آن است.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، جواد حاجی مزدارانی معاون امور مناطق بانک - در حاشیه بازدید از شعب استان سمنان در جمع همکاران گفت: اعتماد عمومی به بانک مهر اقتصاد، حاصل برخورداری این بانک از نیروهای ارزشی، متعهد و سالم آن است.

وی با بیان اینکه سیاست ها، اهداف و برنامه های بانک باید در راستای اهداف اقتصادی نظام باشد، گفت: با افزایش خدمات می توان خلق ارزش کرد لذا باید نگاه اقتصادی به کارها داشته باشیم و برای انجام هر کاری صرفه و صلاح ذینفعان را مقدم بدانیم.

مزدارانی با اشاره به اینکه همه کارکنان صف و ستاد در سودآوری بانک بصورت مستقیم نقش دارند، گفت: ملاک سنجش و ارزیابی سود عملیاتی و عملکردی شعب است از اینرو سیاست گذاری ما در حوزه ارائه خدمت و پرداخت تسهیلات باید به گونه ای باشد که بانک را در پایان سال مالی به سودآوری برساند.

معاون امورمناطق اقتصاد مقاومتی را یک رسالت دانست و تصریح کرد: برای توسعه پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی، باید با شناسایی، پرداخت تسهیلات و تامین نقدینگی واحدهای تولیدی بیش از پیش نقش آفرین و سهیم باشیم.

حاجی مزدارانی هدف بانک در حوزه بازاریابی را "هر کارمند یک بازاریاب" عنوان کرد و ابراز داشت: هدف ما این است که همه کارکنان بتوانند ضمن برخوردای از دانش کافی در کلیه حوزه های بانکی، در ماموریت های سازمانی و توجه به این مقوله که بازاریابی مصارف مهم تر از بازاریابی جذب است به طور مستمر تلاش کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "هرکس در هر جایی که ایستاده یک گام به جلو بردارد" گفت: جدیت در کار و رساندن بانک به جایگاه واقعی خود از اولویت های ما می باشد.

مزدارانی با تاکید بر اینکه در بانک مهراقتصاد کار باید موثر باشد، تصریح کرد: باید هوشمندانه کارکنیم و با کمترین حجم کار بیشترین بازدهی را داشته باشیم. بطوری که کارائی کارکنان منتج به اثربخشی و خلق ارزش برای جامعه و ذی نفعان شود.

معاون امورمناطق از دانش و اطلاعات روزآمد، به عنوان مهم ترین ابزار مدیریتی برای سرعت عمل در پیشبرد و تحقق اهداف سازمان نام برد و یادآور شد: سرعت عمل یک سازمان در گرو سرعت عمل در تحقق اهداف آن سازمان خلاصه می شود.

مزدارانی از سه ماهه اول سال به عنوان ماه های طلائی بانک برای مصرف بهینه و سودآوری نام برد و گفت: تسهیلات باید در جایی مصرف شود که اقتصاد را در برابر شرایط بحرانی مقاوم کرده و باعث ایجاد اشتغال پایدار، راه اندازی و تقویت کارگاه های تولیدی و مولد گردد و از همه مهمتر مکانیزم بانکداری اسلامی اجرا شود.

معاون امور مناطق با بیان اینکه تخصیص بهینه منابع موجب رونق اقتصاد می شود و در نهایت این رونق از ایجاد تورم در جامعه جلوگیری خواهد کرد، گفت: رونق اقتصادی رابطه مستقیم بر نظارت ما در پرداخت تسهیلات هدفمند در بخش تولید و اشتغال پایدار دارد لذا ماموریت ما در بانک ارزشی مهر اقتصاد کمک به روتق اقتصادی می باشد.

حسین زندی مقدم - رئیس اداره امور شعب استان سمنان نیز در ادامه گزارشی از عملکرد استان و برنامه های سال 95 ارائه کرد.
حق انتشار محفوظ است ©