اخبار
شماره: 191
1394/10/19 - 01:07
تفکر، اندیشه و اعتقاد کارکنان بهترین سرمایه بانک است

نشست هم اندیشی مدیران و روسای شعب بانک مهر اقتصاد استان خوزستان با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک برگزار شد.

800x600

نشست هم اندیشی مدیران و روسای شعب بانک مهر اقتصاد استان خوزستان با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خوزستان، حجت السلام و المسلمین شیخی - نماینده ولی فقیه در بانک - در این مراسم کارکنان را سرمایه اصلی بانک دانست و گفت: تفکر، اندیشه و اعتقاد شما کارکنان بهترین سرمایه بانک مهر اقتصاد است.

حجت السلام و المسلمین شیخی افزود: چنانچه قدر خودمان را بدانیم و در راه شکوفایی اعتقادات معنوی در مسیر توجه به خدا  با روحیه بسیجی قدم برداریم مطمناً در آینده رقیبی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه اگر نتوانیم نفس خودمان را مدیریت کنیم مطمئناً دیگران را هم نمی توانیم مدیریت کنیم، تصریح کرد: با توجه به آیه 6 سوره تحریم، همه باید با پیشه کردن تقوا از هوای نفس دوری کنیم چرا که خداوند متعال هر کس را که پای بر هوای نفسانی گذارد و از بدی ها و زشتی ها دوری کند، عزیز می گرداند.

حجت اسلام و المسلمین شیخی در پایان با اشاره به اجرای بانکداری اسلامی در بانک مهر اقتصاد بر مطالعه دقیق دستور العمل ها و ابلاغیه های پرداخت تسهیلات و قرارداد ها تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه، رستم پور - مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان خوزستان نیز گزارشی از وضعیت استان در حوزه های مختلف به ویژه بانکداری اسلامی و فرهنگی ارائه کرد.
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4
حق انتشار محفوظ است ©