اخبار
شماره: 155
1394/08/11 - 05:09
کارکنان شعب سفیران بانک مهر اقتصاد هستند

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه تعدادی از معاونین طی سفر به استان زنجان و بازدید از شعب، با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

 

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به همراه تعدادی از معاونین طی سفر به استان زنجان و بازدید از شعب، با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک - در این بازدیدها به تشریح فعالیت های جدید بانکی پس از اخذ مجوز نهایی بانک پرداخت و گفت: حضور گسترده و موثر در بازار و افزایش سهم بانک در بازار پولی و مالی کشور از برنامه های اصلی و راهبردی بانک مهر اقتصاد است.  

ایمانی مشتری مداری را در افزایش سهم بازار موثر دانست و گفت: منابع انسانی مهمترین سرمایه بانک مهر اقتصاد است و با اتکاء به این مهم  بوده که این بانک طی سال های اخیر موفقیت ها و دستاوردهای قابل توجهی کسب کرده است .

ایمانی از کارکنان شعب به عنوان سفیران بانک مهر اقتصاد یاد کرد و گفت: کارکنان، نماینده بانک هستند و مستقیماً می توانند در سطح رضایتمندی مشتریان اثرگذار باشند.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد افزود: کارکنان شعب نقش بازاریاب های بانک را ایفاء می کنند و عامل اتصال مشتریان خارجی و ذی نفعان بیرونی با بانک هستند.  

وی تصریح کرد: دنیای امروز، دنیای رقابت بنگاه های اقتصادی برای تسخیر بازار و جذب مشتریان جدید است و محور عمده این رقابت ها بر به کارگیری روش ها و برنامه های جذب مشتریان متمرکز شده لذا با توجه به تعدد فعالیت بانک های مختلف در کشور، چنانچه بانکی نتواند راهبردهای خاصی را دررقابت با دیگران تدوین کند به مرور زمان سهم خود را در منابع، مصارف و بهره وری از دست خواهند داد.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ضمن ابراز خرسندی از وضعیت شعب استان زنجان از باجه  VIP ، ویژه مشتریان کلیدی بازدید کرد و راه اندازی این باجه را اقدامی نو و ارزنده دانست که قابلیت عملیاتی شدن در کل کشور را دارد.

ایمانی از زحمات تمامی کارکنان بانک تشکر و قدردانی کرد و گفت: با طی شدن آخرین مراحل فرآیند بورسی بانک و اخذ مجوز پایانی با گسترش فعالیت های بانکی مواجه خواهیم شد که این موضوع منتج به درآمد زایی و کسب سود بیشتر و ارائه محصولات و خدمات متنوع تر خواهد شد.

A 4
حق انتشار محفوظ است ©