اخبار
شماره: 144
1394/07/20 - 04:02
همسران می توانند با احترام متقابل بنیان خانواده را مستحکم تر سازند

با حضور مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد جشنواره خانوادگی عترت در استان کردستان برگزار شد.

با حضور مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد جشنواره خانوادگی عترت در استان کردستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین شیخی – مسئول نمایندگی ولی فقیه در بانک - در این مراسم به بیان نقش زن و مرد در خانواده و وظایف آن ها در قبال یکدیگر پرداخت و گفت: همسران می توانند با احترام، اخلاق نیک، احترام به حقوق یکدیگر و تربیت صحیح فرزندان بنیان خانواده را مستحکم تر سازند.

حجت الاسلام شیخی اظهار داشت: برنامه هایی مانند همایش خانوادگی عترت که نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد برای خانواده های در نظر گرفته، برای بیان اهمیت جایگاه خانواده بوده از اینرو برنامه های متنوع و کاربردی دیگری نیز در همین راستا در دستور کار قرار دارد.  

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام شیخی در ادامه برنامه کاری خود در استان کردستان از شعب این استان نظارت شرعی به عمل آورد و با حجت الاسلام آزادیخواه - مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان - دیدار کرد و به تشریح اقدامات بانک مهر اقتصاد در عرصه اجرای بانکداری بدون ربا و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی پرداخت.  

در ادامه، حجت الاسلام آزادیخواه نیز با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد از بنگاه های اقتصادی معتبر و مورد وثوق مردم است، گفت: در تلاشیم تا سایر ادارات نیز مانند بانک مهر اقتصاد از وجود یک روحانی به عنوان مشاور فرهنگی، بهره مند شوند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
حق انتشار محفوظ است ©