اخبار
شماره: 13
1394/01/29 - 03:17
کسب روزی حلال، متضمن سعادت دنیا و آخرت است

مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی با امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در این استان ملاقات کرد.


مدیر کل شعب بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی با امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در این استان ملاقات کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی - امام جمعه ارومیه به اهمیت منویات مقام معظم رهبری در قالب شعار سال اشاره کرد و گفت: این بانک با برخورداری از سرمایه انسانی متعهد و انتساب به مجموعه های ارزشی نظام، باید اهتمام بیشتری در رعایت مسائل شرعی مرتبط با حوزه پولی و بانکی داشته باشد که به حمدا... عملکرد آن در عرصه اجرای بانکداری بدون ربا قابل تقدیر است.

امام جمعه ارومیه با تاکید بر فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه بانکداری اسلامی، افزود: آشنایی مردم با خدمات بانکداری اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا شایسته است اقدامات عملی بیشتری در خصوص آشنایی شهروندان با عقود شرعی و اسلامی صورت گیرد و استفاده مطلوبی از ظرفیت علما و صاحبنظران این رشته به عمل آید.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تاکید بر اهمیت کسب و کار حلال، اظهار داشت: حرکت در مسیر کسب روزی حلال و پیشه کردن تقوای اقتصادی در زندگی، متضمن سعادت انسان در دنیا و آخرت است از اینرو ضروری است تمامی بانک ها و بنگاه های اقتصادی نیز در فرآهم نمودن زمینه کسب و کار حلال برای شهروندان تلاش کنند.

در ادامه، مجید صحرایی مدیر کل شعب استان - به ارائه گزارشی از عملکرد بانک در استان پرداخت و گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" نامگذاری شده فرصت مغتنمی است تا همه نهادها و دستگاه‌ها تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار گیرند از اینرو بانک مهر اقتصاد آماده است تا به سهم خود به این مهم جامه عمل بپوشاند.
حق انتشار محفوظ است ©