اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه فروردین 1395)


دوشنبه، 23 فروردین 1395 - 20:39
مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد از برگزاری همایش سراسری معاونین و روسای ادارات امور شعب استان های این بانک خبر داد.
اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولید داخلی تبلور می یابد
دوشنبه، 23 فروردین 1395 - 20:36
حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی - امام جمعه سمنان - در این دیدار با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد و تولید داخلی تبلور می یابد، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، بانک ها و بنگاه های اقتصادی باید در خدمت اهداف کلان اقتصادی کشور باشند و برای حل مشکلات مردم به ویژه اقشار نیازمند تلاش کنند.
منابع قرض الحسنه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مصرف شود
دوشنبه، 23 فروردین 1395 - 20:34
آیت الله ایمانی - نماینده ولی فقیه در استان - ضمن تقدیر از بانک مهر اقتصاد به دلیل گام برداشتن در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی گفت: انتظار می رود این مجموعه فعالیت خود را در عرصه اقتصاد مقاومتی ادامه دهد و از مشاغل کوچک که سرمایه کمتری نیاز دارند حمایت کند.
کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری سازمان است
دوشنبه، 23 فروردین 1395 - 20:25
محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه بازدید از شعب استان، گفت: اقتصاد مقاومتی در تمامی زوایای آن باید اجرایی شود و عمل به آن صرفاً وظیفه بنگاه های اقصادی نیست به صورتی که آحاد مردم، دولت و بخش خصوصی در تحقق آن سهیم هستند.
اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه اقتصاد مقاومتی ستودنی است
دوشنبه، 23 فروردین 1395 - 20:22
آیت اله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان در این دیدار ضمن اشاره به مذمت بانکداری ربوی، اظهار داشت: ربا، اگر چه باعث افزایش مال می شود اما پاک نیست و صاحب آن فقط افزایش مقدار را می بیند، اما از اصل آن که دارای ناپاکی بسیاری می باشد مغفول می ماند.
بانک مهر اقتصاد جزء سالم ترین سازمان های کشور است
شنبه، 21 فروردین 1395 - 19:00
معاون سرمایه انسانی بانک مهر اقتصاد با مدیر کل روابط کار و جبران خدمات وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی دیدار و تبادل نظر کرد.
اقتصاد مقاومتی باید وارد مرحله اجرا شود
شنبه، 21 فروردین 1395 - 18:59
به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم، آیت الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید در این دیدار گفت: چنانچه بتوانید نظرات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنید امتیاز ویژه ای برای شما محسوب می شود چرا که به فرموده معظم له این مقوله نباید فقط بر روی کاغذ باشد بلکه باید به آن عمل شود.
شنبه، 07 فروردین 1395 - 11:54
بانک مهر اقتصاد برداشت وجه از عابر بانک های خود را تا مبلغ 5 میلیون ریال افزایش داد. به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد این بانک همراستا با سیاست های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، برداشت وجه از عابر بانک های ...
طراحی سایت