طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه خرداد 1396)


هدف اصلی بازرسی، ارتقاء سلامت اداری سازمان است
یکشنبه، 07 خرداد 1396 - 17:19
مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی روسای دوایر و شعب استان مرکزی گفت: هدف اصلی بازرسی ارتقاء سلامت اداری سازمان است.
بازدید معاون اعتبارات از شرکت آرین موتور
یکشنبه، 07 خرداد 1396 - 17:17
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد از شرکت آرین موتور (نماینده رسمی شرکت میتسوبیشی) بازدید به عمل آورد و با مدیران این شرکت گفتگو و تبادل نظر کرد.
تسلط بر دستور العملهای بانک مرکزی ضروری است
شنبه، 06 خرداد 1396 - 12:52
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد درنشست روسای دوایر و شعب استان چهار محال و بختیاری تسلط کارکنان بانکها بر کلیه ابلاغیه ها و دستورالعمل های بانک مرکزی را الزامی دانست.
برای حمایت از تولید و اشتغال به بخش های مولد تسهیلات پرداخت می شود
شنبه، 06 خرداد 1396 - 12:43
معاون طرح توسعه بانک مهر اقتصاد در نشست رؤسای دوایر و شعب استان لرستان گفت: باید در سال جاری با جذب منابع ارزان قیمت و پرداخت تسهیلات به بخش های مولد برای حمایت از تولید و اشتغال عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.
برای خدمت رسانی بهتر باید خود را به دانش روز تجهیز نمائیم
چهارشنبه، 03 خرداد 1396 - 17:42
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد در نشست مدیران و روسای شعب استان اردبیل گفت: برای تسهیل در امر خدمت رسانی به عموم مشتریان و ارتقاء سطح رضایتمندی آنها باید خود را به دانش روز مجهز نمائیم.
هتل شورابیل بازسازی و تجهیز می شود
چهارشنبه، 03 خرداد 1396 - 17:32
معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد در بازدید از استان اردبیل از اختصاص ده میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی هتل شورابیل خبر داد.
کسب سود مناسب آینده بانک را تضمین می کند
چهارشنبه، 03 خرداد 1396 - 17:24
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در نشست روسای دوایر و شعب استان کهگیلویه و بویر احمد ضمن رضایت از اجرای طرح ارتقای سودآوری در بانک، گفت: به طور حتم در صورت کسب سود مناسب می توانیم روی پای خود بایستیم و آینده بانک تضمین خواهد شد.
باید نگاه صِرف اقتصادی از بانکها حذف شود
چهارشنبه، 03 خرداد 1396 - 17:17
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در دیدار با رئیس اداره امور شعب گفت: باید نگاه صِرف اقتصادی و انتفاعی از بانکها حذف شود که در این راستا کارهای بسیار و گامهای اساسی پیش رو داریم.
با همراهی بانکها و تولیدکنندگان؛ اقتصاد مقاومتی محقق می شود
چهارشنبه، 03 خرداد 1396 - 13:06
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان خراسان شمالی گفت: با همراهی دست اندرکاران تولید و بانک‌ها دستیابی به رشد پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی میسر می‌شود.
صنعت بانکداری شریان حیات بخش اقتصاد است
چهارشنبه، 03 خرداد 1396 - 13:03
آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مسعود حاتم وند رئیس اداره امور شعب استان خوزستان گفت: بانکداری شریان حیات بخش اقتصاد است و بدون بانکداری سالم هیچ چرخی از اقتصاد امکان فعالیت ندارد.
صفحه 3 از 4ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  بعدی   انتها   
طراحی سایت