اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1395)


حمایت از تولید و صنعت داخلی رسالت اصلی بانک هاست
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 18:10
سید مهدی صادقی - استاندار قم - در این دیدار حمایت از تولید و صنعت داخلی را رسالت اصلی بانک ها عنوان کرد و اظهار داشت: بنگاه های اقتصادی با حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران می توانند نقش موثری در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا کنند.
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 18:03
رضا عسگری – معاون سرمایه انسانی بانک – در بازدید از مرکز ارتباط مهر، این مرکز را زبان گویا و گوش شنوای بانک عنوان کرد و اظهار داشت: مشتریان بزرگترین سرمایه بانک هستند و جایگاه ویژه ای در پیشبرد اهداف و راهبردهای بانک دارند بنا بر این می توان با ارتباط مستمر با آن ها و شناسایی نیاز ها و انتظاراتشان در طراحی محصولات و خدمات منطبق با نیازها و انتظارات آن ها موفق باشیم.
نظارت مستمر در پیشبرد اهداف سازمانی نقش مهمی دارد
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 17:57
محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در نشست با مدیران استان اظهار داشت: امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده باید تلاش کنیم تا شعار سال و خواسته معظم له را به خوبی جامه عمل بپوشانیم.
 اقتصادِ قوی تاثیر بی بدیلی در سیاست و فرهنگ دارد
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 17:54
آیت الله محمدی - امام جمعه همدان - در این دیدار اقدام و عمل را دو مولفه کلیدی پیشرفت همه جانبه جامعه در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: وحدت و اطاعت از رهبری مانند دودی در چشم دشمنان انقلاب و باعث پیشرفت کشور در عرصه های مختلف به خصوص اقتصاد می باشد.
 معاون طرح و توسعه بر تداوم فعالیت های علمی در بانک تاکید کرد
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 17:46
جعفر صفایی مزید – معاون طرح و توسعه بانک - در نشست شورای مدیران استان با اشاره به لزوم تلاش برای تحقق اهداف ابلاغی، اظهار کرد: استان اصفهان جایگاه برتر و شایسته‌ای در بین ادارات امور شعب سراسر کشور دارد و با نگاهی به فعالیت‌ها و عملکرد آن می‌توان انسجام، تلاش، کوشش و به هم پیوستگی فعالیت‌ها و اجرای مدیریت یکپارچه را در سراسر این استان مشاهده کرد.
فرهنگ از جايگاه ويژه اي در توسعه پایدار برخوردار است
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 17:38
حجت الاسلام و المسلمین شيخي – مسئول نمايندگی ولي فقيه در بانك – در این مراسم با اشاره به اهميت موضوع فرهنگ در توسعه پايدار، گفت: عامل فرهنگ از جايگاه ويژه اي در توسعه پایدار برخوردار است
 تولید کنندگان در اولویت پرداخت تسهیلات قرار گیرند
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 17:18
حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی - امام جمعه بجنورد – در این دیدار با بیان اینکه مردم باید با شناخت وارد بانک شوند، گفت: در هنگام پرداخت تسهیلات، باید وام گیرنده نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد، توجیه شود تا بتواند مسائل شرعی را رعایت کند.
بانک ها منابع خود را برای تقویت تولید و صنعت به کار گیرند
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 16:20
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان با امام جمعه زاهدان و نماینده ولی فقیه در این استان دیدار و تبادل نظر کرد.
اقتصاد مقاومتی، تنها نسخه علاج اقتصاد کشور است
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 14:13
آیت الله صفایی بوشهری - نماینده ولی فقیه در استان - در دیدار با کارکنان بانک مهر اقتصاد استان بوشهر گفت: اقتصاد مقاومتی با دو شاخصه شناسایی منابع تولید ثروت و اولویت بندی نیازهای ضروری و غیر ضروری، راه مقابله با تهاجم اقتصادی می باشد.
صفحه 3 از 3ابتدا   قبلی   1  2  [3]  بعدی   انتها   
طراحی سایت