اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1395)


بانک ها باید رسیدگی به نیازمندان را در دستور کار خود قرار دهند
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1395 - 10:44
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان مازندران به همراه مدیران ستاد با آیت الله طبرسی نماینده مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.
از چهار شرکت تولید فولاد و 10 کارخانه صنعتی بازدید به عمل آمد
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1395 - 11:01
معاونین بانک در بازدید از شرکت توسعه معادن و صنایع غرب آسیا (میدکو) و دیدار با مهندس پورمند مدیر عامل این شرکت از نزدیک در جریان روند تولید فولاد و مس قرار گرفتند.
کارکنان جوان و تحصیلکرده آینده بانک را تضمین می کنند
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1395 - 10:46
ایرج نیک اختر - معاون اعتبارات و بین الملل بانک – در این همایش گفت: روسای شعب باید تهدیدات و فرصت های منطقه ی خود را شناسایی و با برنامه ریزی های لازم با همفکری همکاران خود در شعبه نسبت به رفع تهدیدات و استفاده از فرصت های موجود در راستای افزایش بهره وری شعب اقدام کنند.
کاهش قیمت تمام شده پول از اولویت های اصلی بانک می باشد
دوشنبه، 13 اردیبهشت 1395 - 10:43
محسن منشوری – مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک – در حاشیه نشست با رؤسای دوایر استان اظهار داشت: مجموعه بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور نقش آفرین و اثر گذار است لذا باید در زمینه اقتصاد مقاومتی کارساز و گره گشا باشد.
فلسفه وجودی بانک مهر اقتصاد ارائه خدمت به اقشار پایین جامعه است
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1395 - 12:46
سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک – در این دیدار ضمن تبریک اعیاد ماه رجب، به تشریح اقدامات مجموعه مهر در حوزه اجرا و استقرار بانکداری بدون ربا پرداخت و ابراز داشت: این بانک طی سال های گذشته با پرداخت ما به التفاوت سود قطعی و علی الحساب به سپرده گذاران، بازبینی آیین نامه ها و دستورالعمل ها و تطبیق آن با قوانین شرع مقدس، برگزاری دوره های آموزشی احکام فقهی بانکداری بدون ربا برای تمامی کارکنان و استفاده از رهنمود های علما و صاحب نظران این عرصه، گام های بزرگی در پیاده سازی بانکداری بدون ربا برداشته است.
بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اقتصاد مقاومتی دارد
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1395 - 12:43
سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک - در بازدید از شعب استان، با تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، اظهار کرد: مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند.
اقتصاد مقاومتی سرلوحه کار همه مسئولان قرار گیرد
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1395 - 12:41
امام جمعه اصفهان - در این دیدار با اشاره به نام‌گذاری سال جدید با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اظهار داشت: رهبر انقلاب از 3 سال گذشته تا کنون اقتصاد مقاومتی را تنها راه نجات اقتصاد کشور از وضع موجود دانستند و امسال را سال اقدام و عمل اعلام کردند.
رسیدگی به مشکلات همکاران را از اولویت های خود می دانیم
یکشنبه، 12 اردیبهشت 1395 - 12:39
رضا عسگری - معاون سرمایه انسانی بانک - با حضور در منزل این همکار در جریان آخرین وضعیت سلامتی همسر وی و اقدامات درمانی صورت گرفته در این خصوص قرار گرفت.
کاهش هزینه تامین منابع از مهم ترین شاخص های سودآوری می باشد
دوشنبه، 06 اردیبهشت 1395 - 13:06
سید ضیاء ایمانی، مدیر عامل بانک، اصلِ کار یک بانک را سود آوری عنوان کرد و گفت: در سال جاری شاخص های کاهش هزینه های تامین منابع، فروش اموال تملیکی و مازاد و وصول مطالبات معوق از مهم ترین ابزارهای تحقق سودآوری می باشند.
 مهم ترین اولویت بانک در سال جاری سود آوری شفاف و عملیاتی می باشد
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 19:05
سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک – در ابتدای این همایش بررسی مسائل و مشکلات بانک، مقوله اخذ مجوز نهایی از بانک مرکزی و اعلام سیاست ها و برنامه های سال 1395 را از محورهای مهم این همایش عنوان کرد.
صفحه 2 از 3ابتدا   قبلی   1  [2]  3  بعدی   انتها   
طراحی سایت