اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 09 اردیبهشت 1398
تعداد بازدید: 1226
تعداد نظرات: 0

تجلیل از مشتریان کلیدی استان خراسان رضوی

تجلیل از مشتریان کلیدی استان خراسان رضوی


طی مراسمی با حضور معاون طرح و توسعه و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد از مشتریان کلیدی استان خراسان رضوی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی، جعفر صفائی مزید معاون طرح و توسعه بانک در این مراسم بانک ها را حلقه واسطی بین صاحبان سرمایه و تولید کنندگان دانست و ابراز داشت: با ایجاد تعامل مناسب بین این سه بخش می توان با مرتفع نمودن بسیاری از مشکلات اقتصادی به سمت اشتغال پایدار، رونق تولید و شکوفایی روز افزون حرکت نمود.

صفائی استفاده از راهکارها و پیشنهادهای فعالان حوزه کسب و کار را راهگشا و موثر عنوان کرد و گفت: شالوده اصلی خدمات بانک مهر اقتصاد، مشتریانی هستند که با سپرده‌گذاری خود، در عرصه اقتصادی نقش‌آفرینی می‌کنند لذا تحکیم مناسبات ميان بانک و صاحبان سرمایه را بهترين عامل موفقيت در گردش چرخ های اقتصادی کشور مي دانيم.

معاون طرح و توسعه بانک با تشریح مولفه های اقتصاد درون‌زا و اهمیت آن در برهه کنونی، ابراز داشت: تکیه بر خود اتکایی در مقطع فعلی یک مقوله بسیار حیاتی است که بواسطه آن می توان در نبرد نا برابر اقتصادی و شرایط تحریم، اقتصاد کشور را از گزند حوادث مصون نگه داشت که این مهم با حمایت و همراهی صاحبان سرمایه میسر و میسور خواهد بود.

در ادامه، منصور شیخ الاسلامی مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک - مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را از اصول راهبردی بانک مهر اقتصاد دانست و گفت: مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه و ضامن بقا و دوام بانک ها و بنگاه های اقتصادی محسوب می‌شوند لذا تکریم آنان و توجه به خواستها و نیازهای سپرده گذاران همواره در اولویت برنامه های بانک قرار دارد.

وی حمایت از محصولات داخلی را از اولویت های اصلی بانک مهر اقتصاد اعلام کرد و گفت: این رویکرد همواره در قالب سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستور کار بانک قرار دارد از اینرو در تلاشیم تا با برقراری ارتباط میان سرمایه گذاران، تولید کنندگان و صاحبان صنایع به نوبه خود در خودکفایی اقتصادی کشور سهیم باشیم.

شیخ الاسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات بانک در حوزه مسئولیت های اجتماعی، خاطر نشان کرد: درختکاری 180 هکتاری بانک مهر اقتصاد در مناطق کانونی ریزگردها در استان خوزستان و کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله و سیل های اخیر در کشور گوشه ای از اقدامات این بانک در حوزه مسئولیت های اجتماعی است که با حمایت مشتریان گرانقدر به منصه ظهور رسیده است.

ایوب تابانی رئیس اداره امور شعب استان خراسان رضوی نیز در این مراسم، با تشریح اهداف، ماموریت ها و خدمات بانک مهر اقتصاد، نقش مشتریان را در دست یابی به چشم اندازهای ترسیم شده بسیار مهم دانست و ابراز داشت: به یاری خداوند متعال و با همراهی سپرده گذاران محترم خود توانسته ایم به لحاظ برخورداری از حجم منابع در جایگاه پنجم استان قرار گیریم و منابع خود را به سمت حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزا هدایت نماییم.

گفتنی است در پایان این مراسم  به رسم یاد بود هدايايي به مشتريان کلیدی بانک اهدا شد.
تصاویر
  • تجلیل از مشتریان کلیدی استان خراسان رضوی
  • تجلیل از مشتریان کلیدی استان خراسان رضوی
  • تجلیل از مشتریان کلیدی استان خراسان رضوی
  • تجلیل از مشتریان کلیدی استان خراسان رضوی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت