اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 15 اسفند 1397
تعداد بازدید: 1653
تعداد نظرات: 0
با حضور مدیر عامل بانک صورت گرفت:

برگزاری مجمع عمومی سالیانه استان خراسان رضوی

برگزاری مجمع عمومی سالیانه استان خراسان رضوی
مجمع عمومی اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی با حضور مدیر عامل و معاونین بانک در مشهد برگزار شد.
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان رضوی؛ سید ضیاء ایمانی   مدیر عامل بانک در این نشست با اشاره به آثار منفی دارایی های سمی در شبکه بانکی، گفت: تا کنون و ظرف مدت دو سال بخش قابل توجهی از این املاک به فروش رسیده که کار بسیار بزرگ و ارزشمندی است اما باید هر چه زودتر تکلیف املاک باقی مانده نیز مشخص شود.

وی ادامه داد: با عزم راسخ و جدیت باید تلاش کنیم تا انتظار سهام داران، سپرده گذاران و همکاران را تامین نماییم چرا که آینده از آنِ بانک هایی است که منابع بالا، معوقات کمتر و به لحاظ سوددهی در جایگاه مطلوبی قرار دارند.

ایمانی با اشاره به اهمیت سلامت سازمانی در رشد و پیشرفت سازمان ها، خاطر نشان کرد: به حمد الله بانک مهر اقتصاد با وجود همکاران ارزشی، متعهد و خدوم عملکرد سالم و شفافی در حوزه اقتصادی دارد و از سلامت سازمانی و اداری بالایی برخور دار است.

مدیر عامل بانک در بخش دیگری از سخنان خود عملکرد و ارتقاء بهره وری را مستلزم برخورداری از راهکارهای عملیاتی دانست و ادامه داد: مدیران و کارکنانی می توانند زمینه جذب، حفظ و نگهداشت مشتریان را فراهم کنند که روز به روز بر سطح معلومات شغلی و حرفه ای خود بیفزایند و برآورد صحیحی از مطالبات مشتریان و سپرده گذاران داشته باشند.

وی نظم و انضباط کاری را هسته اصلی فعالیت های اقتصادی و بانکی عنوان کرد و افزود: برخورداری از یک برنامه منسجم برای پیشرفت و تکامل سازمان در جهت نیل به اهداف بانک، یکی از اولویت هایی است که همه همکاران در بخش های مختلف باید اقدامات و فعالیت های خود را بر اساس این برنامه های مدون، تنظیم و اجرایی کنند.

گفتنی است در این مجمع ضمن بررسی صورتهای مالی استان خراسان رضوی، گزارشی از وضعیت عملکرد استان توسط رئیس اداره امور شعب استان خراسان رضوی نیز ارائه شد.
تصاویر
  • برگزاری مجمع عمومی سالیانه استان خراسان رضوی
  • برگزاری مجمع عمومی سالیانه استان خراسان رضوی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت