طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 06 آبان 1397
تعداد بازدید: 789
تعداد نظرات: 0
مدیر عامل بانک:

بهبود معیشت همکاران مهم ترین اولویت شرکت آتیه سازان است

بهبود معیشت همکاران مهم ترین اولویت شرکت آتیه سازان است
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد، بهبود معیشت همکاران را مهم ترین اولویت این شرکت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، در این بازدید که رضا عسگری معاون سرمایه انسانی و منصور شیخ الاسلامی مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت و اعضای هیات مدیره شرکت نیز حضور داشتند، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک ضمن قدردانی از همکاران شرکت آتیه سازان، نتایج فعالیت این شرکت را مثبت ارزیابی کرد و گفت: توجه به بهبود وضعیت معیشت همکاران از طریق درآمدزایی و کسب سود از محلِ فعالیت های اقتصادی از اولویت های کاری این مجموعه است لذا باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا این مهم محقق شود.

مدیر عامل بانک خاطر نشان کرد: با تاسیس شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد بخشی از فعالیت های غیر بانکی با توجه به گسترش حجم فعالیت های بانک به این شرکت واگذار شد و مقرر گردید سهام آن در آبان ماه سال جاری به کارکنان قراردای و شرکتی بانک مهر اقتصاد ارائه شود.

گفتنی است پیاده سازی طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان شرکت، انتقال همکاران وصول مطالبات به شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد، تصویب تاسیس کارگزاری بیمه به جای شرکت بیمه، خرید لوازم مورد نیاز بانک توسط شرکت به شرط عدم افزایش قیمت تمام شده و بررسی و تهیۀ طرح توجیهی برای راه اندازی صرافی بانک مهر اقتصاد از مصوباتی بودند که در بازدید مدیر عامل بانک از این شرکت مورد تایید قرار گرفتند.

در ادامه، بهزاد فتحی، مدیر عامل شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد به تشریح وضعیت فعلی و ارائه صورت های مالی شش ماهه نخست سال 97 شرکت پرداخت و با ارائه گزارشی از اهداف، استراتژیها و برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت آن، گفت: خوشبختانه سوددهی شش ماهه اول شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 80 درصدی را نشان می دهد که این رشد بیانگر افزایش چشمگیر بهره وری و سودآوری این مجموعه است.

بر اساس این گزارش مدیر عامل بانک و هیئت همراه از تمامی بخش های این شرکت بازدید به عمل آوردند و در گفتگو با کارکنان برای آنان آروزوی توفیق و موفقیت روز افزون نمودند.
تصاویر
  • بهبود معیشت همکاران مهم ترین اولویت شرکت آتیه سازان است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت