طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 14 مهر 1397
تعداد بازدید: 611
تعداد نظرات: 0
مدیر عامل بانک:

استفاده از خرد جمعی از اهداف بازدیدهای استانی است

استفاده از خرد جمعی از اهداف بازدیدهای استانی است
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب استان گیلان، هدف از بازدیدهای استانی را استفاده از خرد جمعی و تشریک مساعی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گیلان، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در این بازدید، گفت: عملکرد شش ماهه اول سال با همت کارکنان ارزشی و پرتلاش مطلوب بوده است و امیدواریم به یاری خداوند متعال در شش ماهه دوم سال نیز کارنامه مثبتی داشته باشیم.

ایمانی افزود: مردم استان گیلان اعتماد بالایی به بانک مهر اقتصاد دارند لذا با شناسایی و توجه به ظرفیت ها و قابلیت های بیشماری که در اقتصاد این استان وجود دارد می توان هر چه بهتر در مسیر رشد و رونق اقتصادی این خطه از کشور عزیزمان گام برداریم.

وی ادامه داد: حمایت از تولیدات داخلی و کالای ایرانی که در شعار سال مقام معظم رهبری تبلور یافته است در سر لوحه فعالیت ها و اهداف اصلی بانک قرار دارد و تلاش شده با اقدامات عملی و حمایت از کارآفرینان، صنعتگران و طرح های همراستا با اقتصاد مقاومتی در این عرصه به سهم خود نقش آفرین باشیم.

ایمانی در تشریح اهداف بازدیدهای استانی، ابراز داشت: این نشستها و بازدید ها با هدف تشریک مساعی، استفاده از خرد جمعی، همفکری در مسائل، آسیب شناسی و اقدام به موقع و هوشمندانه در برابر موانع احتمالی انجام می شود تا در ادامه مسیر با آرامش خاطر بیشتری حرکت کنیم.

ایمانی با بیان اینکه در شش ماهه دوم سال باید رویکرد بانک متفاوت از شش ماهه نخست باشد، ابراز داشت: جذب و مصرف باید با هم دیده شود تا با نزدیک شدن به پایان سال مالی بانک با مشکل نقدینگی مواجه نشود .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا همکاران عزیز با توکل بر خداوند متعال، همدلی، همراهی و کار جهادی بتوانند بیش از گذشته نام، اعتبار و جایگاه بانک را ارتقاء دهند و رضایت تمامی ذی نفعان و سپرده گذاران را فراهم سازند.

در ادامه، فریدون حاجی زاده رئیس اداره امور شعب استان گیلان نیز گزارشی از وضعیت استان در زمینه وصول معوقات، رشد منابع و تسهیلات اعطایی ارائه کرد و ابراز امیدواری نمود با تلاش تمامی همکاران اهداف پیش بینی شده محقق شود.
تصاویر
  • استفاده از خرد جمعی از اهداف بازدیدهای استانی است
  • استفاده از خرد جمعی از اهداف بازدیدهای استانی است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت