طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 07 مهر 1397
تعداد بازدید: 752
تعداد نظرات: 0
مدیر کل امور مدیران:

ارج نهادن به ایثارگران، تکریم غيرت و مردانگي است

ارج نهادن به ایثارگران، تکریم غيرت و مردانگي است
مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد به همراه رئيس اداره امور شعب غرب استان تهران با جانباز دفاع مقدس سید جلال روغنی و خانواده شهید مدافع حرم علیرضا مرادی ملاقات کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران، یداله جعفری مدیر کل امور مدیران بانک - در این دیدارها در سخنانی با تأکید بر این‌که پیشرفت، اقتدار، امنیت و آبروی امروز کشور مدیون شهداست، اظهار داشت: افتخاری است که نصیب ما شده تا در ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) از نزدیک با این عزیزان دیدار داشته باشیم و از برکت حضور آنان بهره مند شویم.

مدیر کل امور مدیران در ادامه با اشاره به نقش شهدا در باروری اندیشه های اسلامی یادآور شد: از ابتدای شکل گیری گفتمان انقلاب اسلامی، حقیقتی تابنده که این کشور را به سمت آرمان های متعالی اسلامی هدایت نموده است؛ شهدا و خانواده های معظم آنها هستند.

جعفري با بیان اینکه ارج نهادن به جانبازان و ایثارگران در واقع احترام گذاردن به غيرت و مردانگي و دينداري است، تصریح کرد: این عزیزان در راه حفاظت از دين و كشور با تمام وجود و از سر شجاعت، اخلاص و دليري در ميدان نبرد حاضر شدند و در اين مسير از مهم ترین دارایی خود گذشتند.

در ادامه، محمد قضايي رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران - ضمن تقدیر از رشادت های بی نظیر شهدا؛ جانبازان و ایثارگران بویژه در طول 8 سال دفاع مقدس گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان موجب صفای باطن و آرامش جسم و جان است افرادي كه با وجود برخي محدوديت هاي جسمي با نگاهي روشن و اميدوار به زندگي نگاه مي كنند و همچنان سوداي پيشرفت و امنيت كشور را در سر دارند.

قضایی ادامه داد: رشادت هاي شهدا، جانبازان و ايثارگران الگويي است كه مي تواند چشم انداز تازه اي را پيش روي نسل جوان و اساسا همه نسل هاي اين سرزمين بگشايد و اهميت موضوعاتي چون شجاعت، غيرت، افتخار و صبر را براي آنان روشن تر سازد.  

گفتنی است سيد جلال روغني جانباز 70 درصدي است كه با وجود نا بینایی از ناحیه هر دو چشم حضور فعالي در صحنه هاي اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي كشور دارد و با برخورداری از تحصيلات عالی در رشته هاي علوم سياسي و مديريت در حال حاضر مدیر عامل یک شرکت معتبر صنعتی می باشد، همچنین شهید علیرضا مرادی از شهدای جوان مدافع حرم است که در سن 18 سالگی در راه دفاع از حرم و حریم ولایت به دیدار معبود شتافت.
تصاویر
  • ارج نهادن به ایثارگران، تکریم غيرت و مردانگي است
  • ارج نهادن به ایثارگران، تکریم غيرت و مردانگي است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت