اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 30 خرداد 1397
تعداد بازدید: 1519
تعداد نظرات: 0
مرتضایی تاکید کرد:

تلاش جهادی برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده بانک

تلاش جهادی برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده بانک
عضو هیأت مدیره بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب شرق استان تهران بر لزوم تلاش جهادی برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد شرق استان تهران، یوسف مرتضایی عضو هیئت مدیره بانک - در این بازدید اظهار داشت: نقش کارکنان در جلب رضایت مشتریان بسیار حائز اهمیت است؛ در همین راستا باید گفت که به لطف اعتماد و همراهی مشتریان، حجم بالایی از منابع را در اختیار داریم که این موجب می شود بتوانیم برای حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران و همچنین پرداخت تسهیلات خُرد به آحاد مختلف مردم موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه همکاران پر تلاش بانک مهر اقتصاد در راستای اهداف و ماموریت های این بانک گام بر می دارند، افزود: همکاران ما باید همواره با صبر و حوصله پاسخگوی مشتریان و سپرده گذاران باشند و همچون گذشته مشتری مداری را سر لوحه امور خود قرار دهند.

مرتضایی تلاش جهادی را یکی از مولفه‌های مهم در دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده بانک دانست و ادامه داد: اگر امروز بانک مهر اقتصاد توانسته جایگاه مناسبی را در میان بانک های کشور به خود اختصاص دهد به دلیل تعامل مناسب همکاران شعب با مشتریان و برخورد شایسته آنان با ارباب رجوع بوده است.

عضو هیئت مدیره بانک با تقدیر و تشکر از زحمات همکاران خاطر نشان کرد: باید بکوشیم تا با طراحی محصولات متناسب با نیاز تولیدکنندگان و حمایت از کارآفرینان در راستای تحقق عملی اقتصاد مقاومتی، رونق محصولات داخلی و ایجاد اشتغال پایدار گام برداریم.

تصاویر
  • تلاش جهادی برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده بانک
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت