اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 08 خرداد 1397
تعداد بازدید: 1349
تعداد نظرات: 0
امام جمعه بوشهر:

اقتصاد مقاومتی یک منظومه دانش بنیان است

اقتصاد مقاومتی یک منظومه دانش بنیان است
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر به همراه روسای دوایر استان با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان بوشهر دیدار کردند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر؛ آیت الله صفایی بوشهری _ در این دیدار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان به نقش بانک ها در حوزه اقتصاد اشاره کرد و بیان داشت: در اغلب کشورهای جهان سیاست‌های راهبردی اقتصادی از طریق بانک ها صورت می گیرد از اینرو نقش آن ها در توسعه و رونق اقتصاد بر کسی پوشیده نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال و کارآفرینی، ابراز داشت: با تقویت تولید داخلی و حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران می توان علاوه بر مرتفع نمودن معضل اشتغال، گام های بزرگی نیز در تحقق اقتصاد مقاومتی برداشت.

آیت الله صفایی بوشهری شناسایی منابع تولید ثروت و اولویت بندی نیازهای ضروری و غیر ضروری را دو مولفه مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی یک منظومه دانش بنیان است که مدیریت آن باید به صورت کاملاً علمی همراه با پژوهش و کار مطالعاتی فراوان صورت گیرد.

امام جمعه بوشهر با تقدیر از اقدامات بانک مهر اقتصاد در زمینه بیابان زدایی در استان خوزستان، گفت: در حال حاضر بسیاری از مردم استان بوشهر در روستاها زندگی می کنند که با مشکلاتی از جمله مسکن مواجه هستند، در این راستا بانک ها می توانند با همکاری کمیته امداد امام خمینی و اختصاص تسهیلات به این حوزه، در تامین مسکن روستایی نقش آفرین باشند.

در ادامه، عبد الرحیم دشمن زیاری _ رئیس اداره امور شعب استان بوشهر _ ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در حوزه های اقتصاد مقاومتی، بانکداری بدون ربا و مسئولیت های اجتماعی، این بانک را طلایه دار پیاده سازی بانکداری اسلامی عنوان کرد و افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی تسهیلات مناسبی در سطح استان به متقاضیان پرداخت شده است.
تصاویر
  • اقتصاد مقاومتی یک منظومه دانش بنیان است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت