اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 04 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 1251
تعداد نظرات: 0

جانبازان تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستند

جانبازان تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستند

همزمان با اعیاد شعبانیه و روز جانباز، عضو هیئت مدیره و مدیران بانک مهر اقتصاد به منظور بزرگداشت ایثارگران عرصه دفاع مقدس با حضور در آسایشگاه ثارالله(ع) با جانبازان سر افراز هشت سال جنگ تحمیلی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد؛ یوسف مرتضایی _ عضو هیئت مدیره بانک _ در این دیدارضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ایام میلاد امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع)، از جانبازان به عنوان سرمایه هایی یاد کرد که جان بر کف نهادند و برای دفاع از ناموس ملت از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند و در حسرت شهادت بی تابی می کنند.

وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و قدر دانی از ایثارگران را در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ادامه استقامت در مسیر ایثارگری و جانبازی برشمرد و عنوان کرد: جانبازی مدال ارزشمندی است که خداوند این نعمت گرانبها را نصیب بندگان پاک و بی آلایش خود می کند.

مرتضایی در ادامه خطاب به جانبازان حاضر در آسایشگاه ثارالله ابراز داشت: ملت قهرمان ایران آرامش و آسایش امروز خود را مدیون جانفشانی های دریادلانی چون شماست که تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستید و در پیروی از اسطوره وفاداری و شجاعت حضرت ابالفضل العباس (ع)، آن قهرمان بی بدیل قیام کربلا، حماسه ای دیگری آفریدید.

گفتنی است در این دیدار که جواد حاجی مزدارانی- معاون امور مناطق؛ رضا عسگری- معاون سرمایه انسانی، منصور شیخ الاسلامی- مشاور مدیر عامل و سایر مدیران بانک نیز حضور داشتند؛ از کلیه جانبازان و پرسنل خدوم آسایشگاه ثارالله با اهدای گل و هدیه تقدیر به عمل آوردند. 

تصاویر
  • جانبازان تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستند
  • جانبازان تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستند
  • جانبازان تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستند
  • جانبازان تفسیر گر واقعی معنای ایثار هستند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت