اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 04 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 1146
تعداد نظرات: 0

افتتاح ساختمان جدید شعبه اردل بانک مهر اقتصاد

افتتاح ساختمان جدید شعبه اردل بانک مهر اقتصاد

ساختمان جدید شعبه شهرستان اردل بانک مهر اقتصاد در استان چهار محال و بختیاری با حضور مدیر عامل بانک گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان چهار محال و بختیاری، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در مراسم گشایش شعبه اردل، با بیان اینکه همواره تلاش داریم تا شعاری که در ابتدای هر ساله توسط مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) اعلام می‌شود سرلوحه کارمان قرار دهیم، گفت: در همین راستا و به منظور حمایت از کالاهای داخلی این شعبه با مصالح تماماً ایرانی در شهرستان اردل ساخته شد.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی از مبانی و اصول تحقق اقتصاد مقاومتی است، ادامه داد: هر قدر گفتمان حمایت از کالای ایرانی در جامعه تقویت و نهادینه شود به همان نسبت امکان رونق تولید و ایجاد اشتغال، بهبود می‌یابد.

ایمانی حمایت از کالای ایرانی را راه‌حل بسیار سریع و کارآمد برای برون رفت از مشکلات اقتصادی دانست و عنوان کرد: موفقیت این طرح در گرو این است که همه افراد جامعه در هر جایگاه و موقعیتی با نه گفتن به کالای خارجی بر استفاده از کالای ایرانی اهتمام ورزند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تحقق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در زمینه حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی مستلزم یک سیاست‌گذاری دقیق و منسجم و نقش آفرینی همه آحاد مردم و مسئولین می باشد.

ایمانی خاطر نشان کرد: نوسازی شعب در کنار بهره‌مندی از بهترین نیروهای انسانی و ارائه جدیدترین خدمات بانکی جزء اصول راهبردی بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور است.

وی با تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، گفت: مشتریان از بزرگ‌ترین سرمایه های بانک محسوب می‌شوند لذا باید مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.
تصاویر
  • افتتاح ساختمان جدید شعبه اردل بانک مهر اقتصاد
  • افتتاح ساختمان جدید شعبه اردل بانک مهر اقتصاد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت