اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 01 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 1294
تعداد نظرات: 0

مرحله نهایی دومین المپیاد ورزشی کارکنان برگزار شد

مرحله نهایی دومین  المپیاد ورزشی کارکنان برگزار شد


مرحله نهایی دومین المپیاد ورزشی کارکنان بانک مهر اقتصاد به میزبانی استان مازندران و با حضور مدیر عامل بانک در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، تیراندازی، شنا و دومیدانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در مراسم  اختتامیه این المپیاد ورزشی که با با شعار ورزش، سلامتی، بهره وری برگزار شد، ورزش را موجب سلامتی جسم و نشاط روح و روان انسان عنوان کرد و گفت: هدف از برگزاری این گونه مسابقات انتخاب نفرات برتر در رشته های مختلف نیست بلکه ایجاد روحیه همبستگی، ارتقاء سطح سلامت، افزایش همدلی و تقویت کار گروهی در بین آنان است.

ایمانی ورزش را یکی از موثرترین عوامل در کاهش استرس و فشارهای روحیِ ناشی از فعالیت های روزانه دانست و ابراز داشت: بانکداری یکی از پر استرس ترین مشاغل با حجم کاری بالاست که نیاز به تمرکز و دقت فراوانی دارد لذا حرفه ای با چنین مشخصات و ویژگی ها، به مرور زمان آثار زیانباری به لحاظ روحی و جسمی در پی دارد از اینرو گنجاندن فعالیت های بدنی در برنامه روزانه می تواند به صورت قابل توجهی همکاران را در برابر این قبیل مشکلات مقاوم کند .

وی تصریح کرد: ورزش علاوه بر آثار و نتایج مثبت جسمی و روحی برای همکاران، موجب افزایش راندمان کاری و ارتقاء بهره وری در فعالیت های حرفه ای نیز می شود لذا در صددیم با تلاش های معاونت سرمایه انسانی بیش از گذشته شرایط و امکانات استفاده از اماکن ورزشی را برای همکاران فراهم آوریم .

مدیر عامل بانک با تقدیر و تشکر از همکاران اداره امور شعب استان مازندران و همکاران معاونت سرمایه انسانی برای برگزاری این رقابت ها، خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم در سال های آتی نیز شاهد برگزاری هر چه بهتر این مسابقات در استان های دیگر باشیم. 

بر اساس این گزارش المپیاد ورزشی کارکنان بانک به مدت 6 روز در شهر رویان برگزار شد و در رشته تنیس روی میز که 33 ورزشکار حضور داشتند ابوالفضل عابدینیان از اصفهان در جایگاه نخست، فرج علیخانی از ایلام دوم و جعفر عرب لو از زنجان در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در رشته شنا نیز 33 نفر شرکت کننده حضور داشتند که در 8 گروه به رقابت پرداختند و در مرحله نهایی، محسن نیازی از مازندران مقام نخست را کسب کرد و حامد ثقفی و هادی ربیعی از خراسان رضوی و استان البرز به ترتیب به جایگاه دوم و سوم دست یافتند.

در مسابقات رشته تیر اندازی با تفنگ بادی، 33 شرکت کننده در 5 گروه به رقابت پرداختند که در دور نهایی احمد ملک محمدی از چهار محال بختیاری  عنوان نخست، مصطفی نورالهی از ایلام دوم و قادر قلی پور از اردبیل در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در رقابت های دو و میدانی رشته دوی 100 متر سرعت نیز 33 شرکت کننده حضور داشتند، که در دور نهایی میثم واحدیان از تهران شرق مقام اول،  مجید نجاتی از کهگیلویه و بویر احمد دوم و سید محمد موسوی از خوزستان جایگاه سوم را بدست آورند .

در رقابت های فوتبال دستی  نیز 66 شرکت کننده حضور داشتند، که در دور نهایی جواد خجسته نژاد و ارسلان سلیمانی از البرز مقام نخست، رئوف نوعی و منصور نجفی از اردبیل  دوم و  جواد چادری و زاهد بسطامی از ایلام  جایگاه سوم را بدست آورند .

در مسابقات فوتسال نیز تیم های لرستان، اصفهان و خوزستان در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند ضمن اینکه تیم البرز به عنوان تیم اخلاق مسابقات، رضا رشنو از استان خوزستان و جواد رحیمی از استان البرز نیز به عنوان آقای گل و بهترین بازیکن مسابقات فوتسال انتخاب شدند .

در مسابقات والیبال  نیز تیم های خراسان جنوبی، آذر بایجان غربی و قزوین در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند ضمن اینکه بهترین بازیکن رضا کریمی از استان آذر بایجان غربی و مهدی حاجی آبادی و محسن دهقانی به عنوان بهترین سرپرست و امتیاز آور ترین بازیکن هردو از خراسان جنوبی انتخاب شدند.

گفتنی است در مراسم اختتامیه این مسابقات علاوه بر مدیر عامل بانک، معاونین سرمایه انسانی، پشتیبانی و مهندسی و مدیر کل روابط عمومی  نیز حضور داشتند.
تصاویر
  • مرحله نهایی دومین  المپیاد ورزشی کارکنان برگزار شد
  • مرحله نهایی دومین  المپیاد ورزشی کارکنان برگزار شد
  • مرحله نهایی دومین  المپیاد ورزشی کارکنان برگزار شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت