اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 26 فروردین 1397
تعداد بازدید: 1456
تعداد نظرات: 0

تسهیلات بانک ها هدفمند و با نظارت پرداخت شود

تسهیلات بانک ها هدفمند و با نظارت پرداخت شود

امام جمعه اراک در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان مرکزی اظهارداشت: باید هزینه های اجرایی بانکها و قیمت تمام شده پول کاهش یابد و تسهیلات بانکها هدفمند و با نظارت کامل پرداخت شود.
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مرکزی، آیت الله دری نجف آبادی- نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک - با تاکید بر تحقق فرمایشات رهبرمعظم انقلاب(مد ظله العالی) در سال حمایت از کالای ایرانی گفت: پرداخت تسهیلات باید در حمایت از بخش واقعی تولید و اشتغال صورت گیرد تا موجب رونق و شکوفایی اقتصاد شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با گلایه از بی انضباطی های مالی در جامعه، رقابت ناسالم را سمی مهلک خواند و تحقق به اقتصاد مقاومتی را ضروری دانست و افزود: پیاده سازی احکام و شریعت اسلام در سیستم بانکداری و مبارزه با ربا خواری باید سرلوحه کار همه بانک ها قرار گیرد.

وی افزود: باید با انتخاب افراد و کارکنان امانت دار و شایسته در پاسخگویی به ارباب رجوع اهتمام ورزید و با نظارت و مراقبت بر سیستم در سلامتی سازمان خود بکوشید.

در ادامه این دیدار یوسف حجت پور - رئیس اداره امور شعب استان مرکزی - با ارائه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در سال 96 گفت: در سال گذشته مبالغ قابل توجهی وام قرض الحسنه و تسهیلات عقود اسلامی در بخش های مختلف تولیدی و صنعتی به اقشار مختلف مردم استان پرداخت شده است.

حجت پور اظهار داشت: این بانک با حمایت از طرح های همراستا با اقتصاد مقاومتی و پرداخت تسهیلات به شرکت های تولیدی و صنعتی تلاش دارد تا به سهم خود در رشد و رونق اقتصاد کشور نقش آفرین و اثر گذار باشد.
تصاویر
  • تسهیلات بانک ها هدفمند و با نظارت پرداخت شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت