اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 14 فروردین 1397
تعداد بازدید: 1440
تعداد نظرات: 0

بانک ها از ایده های جوانان برای ایجاد اشتغال حمایت کنند

بانک ها از ایده های جوانان برای ایجاد اشتغال حمایت کنند
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر به همراه مدیران ستادی با حجت الاسلام والمسلمین سیدهاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، حجت الاسلام حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری - در این دیدار با اشاره به تاریخچه بانکداری در کشور، بیان داشت: خوشبختانه بانک مهر اقتصاد تلاش دارد تا بر مداری حرکت کند که منطبق با قوانین و مقررات بانکداری اسلامی باشد که این نقطه قوت مهمی به شمار می رود.

حجت الاسلام حسینی بوشهری با بیان این که بانک ها نباید از اهداف اصلی خود مانند کمک به تولید داخلی و تسهیل کسب و کار دور شوند، افزود: امروزه تبدیل شدن بانک ها به بنگاه اقتصادی یکی از دغدغه های است که همواره در خصوص شبکه بانکی کشور وجود داشته است.

نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که بانک ها باید برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی هر چه در توان دارند به کار گیرند، خاطر نشان کرد: بانک ها چنانچه در چارچوب فعالیت های خود در طرح های  اشتغال زا و زودبازده با نظارت دقیق ورود کنند و زمینه های توسعه اقتصادی را فراهم نمایند عملکرد بسیار موفقی در تحقق اقتصاد مقاومتی خواهند داشت.

وی مشتری مداری، تکریم مشتریان و پرداخت تسهیلات متناسب با نیاز متقاضیان را از مولفه های مهم در فعالیت های بانکی عنوان کرد و بیان داشت: تسهیلات باید به گونه ای به مشتریان ارائه شود تا بانک و مشتری با هم از منافع آن منتفع شوند.

حجت الاسلام حسینی بوشهری افزود: بانک ها به ویژه بانک مهر اقتصاد از ایده های جوانان برای ایجاد اشتغال حمایت کنند، چرا که با اعطای تسهیلات به آنها و کمک به ایجاد اشتغال پایدار، مشکلات بزرگی مرتفع خواهد شد.

در ادامه، عبدالرحیم دشمن زیاری - رئیس اداره امور شعب استان بوشهر - گزارشی از اقدامات بانک در خصوص پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی و پیاده سازی بانکداری بدون ربا ارائه نمود .
تصاویر
  • بانک ها از ایده های جوانان برای ایجاد اشتغال حمایت کنند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت