اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 15 فروردین 1397
تعداد بازدید: 1709
تعداد نظرات: 0

حمایت از تولیدکنندگان بومی موجب پویایی اقتصاد می شود

حمایت از تولیدکنندگان بومی موجب پویایی اقتصاد می شود

استاندار مازندران در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، حمایت از تولیدکنندگان بومی را موجب پویایی اقتصاد کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد مازندران، محمد اسلامی استاندار مازندران - در این دیدار، اظهار کرد: حمایت از تولیدکنندگان بومی موجب پویایی اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد لذا بانک ها و موسسات مالی می توانند نقش موثری در این زمینه ایفا کنند.

اسلامی خاطر نشان کرد: بانک مهر اقتصاد اقدامات قابل توجهی در عرصه اقتصاد مقاومتی داشته است و حامی مناسبی برای تولیدات داخلی بوده است از اینرو تولید کنندگان می توانند از ظرفیت این بانک بهره‌مند شوند.

استاندار مازندران بر اعطای تسهیلات با نرخ سود متعارف به تولید کنندگان تاکید کرد و ادامه داد: حمایت بانک مهر اقتصاد در جهت ایجاد اشتغال و ارائه تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی تحسین برانگیز است و امیدواریم تمامی شبکه بانکی از طرح‌های بزرگ تولیدی در استان حمایت کنند.

در ادامه، محمد مهدی بازاری - رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان مازندران - نیز با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این بانک، گفت: بانک مهر اقتصاد با 800 شعبه در سراسر کشور و 41 شعبه در مازندران چهارمین بانک استان است.

بازاری با بیان اینکه 40 درصد از اقتصاد استان، فصلی می باشد، افزود: بانک مهر اقتصاد در سال های اخیر تلاش داشته تا با اجتناب از بنگاه داری، تمامی منابع جذب شده در استان را صرف اعطای تسهیلات در همان منطقه کند.

وی با اشاره به انعقاد قرارداد بانک مهر اقتصاد با گروه صنعتی انتخاب گفت: در سال 96 با اعطای 300 میلیارد ریال در قالب طرح حمایت از کالای ایرانی با گروه انتخاب تلاش کردیم در جهت پیشبرد بیانات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) قدم برداریم و امیدواریم بتوانیم از سایر شرکتها و تولید کنندگان نیز حمایت کنیم.

تصاویر
  • حمایت از تولیدکنندگان بومی موجب پویایی اقتصاد می شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت