اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 15 فروردین 1397
تعداد بازدید: 1615
تعداد نظرات: 0

مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند

مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند

با حضور مدیر عامل و معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد مراسم کلنگ زنی زمین شعبه روانسر در استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمانشاه، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در این مراسم، با تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، گفت: مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند لذا باید مشتری مداری را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

وی با تاکید بر ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان، خاطر نشان کرد: برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و سپرده گذاران باید در کنار تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مشتری‌مداری در راس فعالیت همکاران قرار گیرد.

ایمانی با بیان اینکه در شرایط رقابتی حال حاضر بنگاه های اقتصادی، نیازمند مجموعه ای از همکاران متعهد و متخصص، هستیم، تصریح کرد: کارکنان بانک مهر اقتصاد برای موفقیت در صنعت بانکداری باید به دانش و علوم نوین بانکداری مجهز باشند.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ادامه داد: استان کرمانشاه دارای قابلیت های بسیاری برای سرمایه گذاری و پیشرفت است که با برنامه ریزی و مدیریت صحیح می توان با شناسایی بازارهای مناسب و مشتریان مستعد بیش از گذشته در راه رشد و اعتلای بانک و توسعه و رونق اقتصاد استان گام برداشت.

ایمانی تصریح کرد: اجرای بانکداری اسلامی ارتباط مستقیم با اهداف اقتصاد مقاومتی دارد بنا بر این چنانچه شبکه بانکی کشور در سیاست گذاری ها، طرح ریزی ها و توزیع منابع خود در راستای اهداف نظام حرکت کنند، می تواند بسترساز اقتصاد مقاومتی باشد.

گفتنی است مدیر عامل و هیئت همراه در سفر به استان کرمانشاه از شعب جوانرود، پاوه و همچنین شعب زلزله زده سرپل ذهاب و قصرشیرین بازدید به عمل آوردند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات همکاران و خانواده های آنان قرار گرفتند.
تصاویر
  • مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند
  • مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند
  • مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت