طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 16 بهمن 1396
تعداد بازدید: 519
تعداد نظرات: 0

مدیریت جهادی مهم ترین نیاز سازمان است

مدیریت جهادی مهم ترین نیاز سازمان است
مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد در نشست رؤسای دوایر و شعب استان خوزستان بر مدیریت جهادی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خوزستان، ید اله جعفری مدیر کل امور مدیران بانک - در این نشست با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در عرصه مدیریت، ابراز داشت: شیوه و سبک مدیریت جهادی مهم ترین نیازِ سازمان است.

وی با اشاره به شاخص های مهم مدیریت جهادی از نگاه رهبر معظم انقلاب، افزود: اخلاص در نیت و عمل، برخورداری از تقوای مدیریتی و پیگیری تا حصول نتیجه از خصوصیات بارز یک مدیر جهادی است که خوشبختانه استان خوزستان در عرصه مدیریت جهادی و در ویژگی های بیان شده جزء پیشگامان است.

جعفری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر موضوع جانشین پروری، این مقوله را از مولفه های مهم مدیریتی و ثبات بانک دانست و خاطرنشان کرد: باتوجه به ظرفیت های بزرگ بانک مهر اقتصاد در عرصه اقتصادی کشور، جا دارد که مدیران ارشد سازمان، نهایت سعی و تلاش خود را در برنامه ریزی و حمایت از این امر بکار برده و تلاش کنند مدیرانی لایق، مدبّر و متعهد را پرورش دهند .

گفتنی است مدیرکل امور مدیران بانک در سفر به استان خوزستان با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان نیز دیدار و گفتگو کرد و از شعب علی بن مهزیار و محسنین بازدید به عمل آورد.
تصاویر
  • مدیریت جهادی مهم ترین نیاز سازمان است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت