اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 07 مرداد 1396
تعداد بازدید: 1296
تعداد نظرات: 0

اجرای بانکداری بدون ربا مستلزم همکاری حوزه های علمیه و بانک ها می باشد

اجرای بانکداری بدون ربا مستلزم همکاری حوزه های علمیه و بانک ها می باشد

رئیس اداره امورشعب بانک مهر اقتصاد استان خوزستان با آیت الله فرحانی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد خوزستان، آیت الله فرحانی در این دیدار ابراز داشت: فعالیت در عرصه اقتصادی و حرکت در این حوزه آن هم در چهار چوب دغدغه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی مسئله جدی و مهمی است که باید در دستور کار بانک ها قرار گیرد.

آیت الله فرحانی با بیان اینکه در برهه کنونی جهاد به منزله کار و فعالیت شبانه روزی در راستای مرتفع شدن مشکلات اقتصادی مردم و کشور می باشد، تصریح کرد: اینکه  بانک مهر اقتصاد در حوزه اقتصادی مقاومتی فعالیت دارد و از بخش های مختلف صنعت، تولید و اشتغال حمایت می کند نوعی جهاد است که جای تقدیر و تشکر دارد.

آیت الله فرحانی با بر شمردن اهمیت نظام بانکداری بدون ربا، خاطر نشان کرد: برای استقرار بانکداری بدون ربا نیازمند همکاری متقابل حوزه های علمیه و بانک ها هستیم چرا که از یک سو نیاز به تولید علم و دانش در حوزه های علمیه داریم و از سویی دیگر نیاز به اطلاعات میدانی و عملیاتی از جانب بانک ها حس می شود.

نماینده مجلس خبرگان رهبری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان بانک مهر اقتصاد بر مشتری مداری و مرتفع نمودن مشکلات اقتصادی مردم به ویژه اقشار کم تر برخوردار جامعه تاکید کرد.

گفتنی است در ابتدای این دیدار، حاتم وند رئیس اداره امور شعب استان - گزارشی از عملکرد بانک در حوزه های مختلف ارائه کرد.
تصاویر
  • اجرای بانکداری بدون ربا مستلزم همکاری حوزه های علمیه و بانک ها می باشد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت