طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 25 تیر 1396
تعداد بازدید: 626
تعداد نظرات: 0

با الگو گزینی از ائمه اطهار(ع) می توان از انحرافات مصون ماند

با الگو گزینی از ائمه اطهار(ع) می توان از انحرافات مصون ماند


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد در دیدار با کارکنان اداره امور شعب استان لرستان گفت: کارکنان و خانواده های آنان باید با آگاهی، هوشیاری و الگو گزینی از زندگی معصومین و ائمه اطهار(ع) خود را از انحرافات مصون نگهدارند.

 


به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان لرستان؛ حجت الاسلام والمسلمین شیخی_ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک - در این دیدار  اظهار داشت: خانواده رکن اصلی جامعه محسوب می شود از اینرو دشمنان تلاش دارند تا از طریق رسانه های جمعی  و شبکه های اجتماعی آن را تخریب و نابود کنند.

وی خاطر نشان کرد: کارکنان و خانواده های آنان همواره باید با آگاهی، هوشیاری و الگو گزینی از زندگی معصومین و ائمه اطهار(ع)، خود را  در مقابل نقشه های شوم دشمنان و انحرافات دینی مصون نگهدارند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک ضمن تاکید بر اهمیت پیروی از سیره پیامبر رحمت و مهربانی، خواستار احترام متقابل، خوش خلقی، رعایت حقوق یکدیگر، همکاری دوجانبه، پیاده سازی شیوه زندگی اسلامی در روابط اجتماعی و کاری بین کارکنان بانک مهر اقتصاد شد.

حجت الاسلام شیخی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ارزشی بودن بانک مهر اقتصاد، عنوان کرد: رسالت ذاتی و اصلی کارکنان رعایت اصول شرعی است و باید سعی کنیم این وظیفه خود را در راستای تحقق بانکداری اسلامی به کار گیریم و امیدواریم خداوند متعال به ما کمک نماید تا بتوانیم بیش از پیش در فعالیت های خود موفق عمل نمائیم.

در ادامه این دیدار حمید رضا محسنی_ رئیس اداره امور شعب استان لرستان_ گفت: خوشبختانه کارکنان بانک از نظر سلامت اخلاقی و اقتصادی سرآمد هستند و این مرهون حضور و زحمات کارشناسان فرهنگی در مجموعه بانک می باشد.

وی تصریح کرد: صمیمت بین روحانیت و کارکنان بخش های مختلف بانک سبب شده تا مشاورین فرهنگی علاوه بر کمک درحوزه های کاری، بانکداری اسلامی و پاسخ به سؤالات شرعی در زمینه مشکلات خانوادگی کارکنان نیز با ارائه مشاوره، نقش آفرین باشند.
تصاویر
  • با الگو گزینی از ائمه اطهار(ع) می توان از انحرافات مصون ماند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت