اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 28 تیر 1396
تعداد بازدید: 1215
تعداد نظرات: 0

جشنواره عترت در راستای ارتقاء روحیه معنوی برگزار می شود

جشنواره عترت در راستای ارتقاء روحیه معنوی برگزار می شود
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در جشنواره فرهنگی عترت ویژه خانواده کارکنان بانک مهر اقتصاد استان زنجان گفت: جشنواره فرهنگی عترت در راستای ارتقاء روحیه معنوی همکاران و خانواده آن ها برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان؛ حجت الاسلام رحیمی_ مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج_ در این جشنواره با اشاره به برنامه های فرهنگی که توسط بانک مهر اقتصاد با عنوان جشنواره فرهنگی عترت برگزار می شود، اظهار داشت: این جشنواره از برنامه های مثبت و ارزنده ای است که همه ساله در نظام بانکی کشور در راستای ارتقاء روحیه معنوی کارکنان و خانواده آنها برگزار می شود.

وی از استان زنجان به عنوان شهری معنوی و ارزشی  یاد کرد و افزود: باید برای نعمت های پروردگار، بخصوص نعمت ولایت و رهبری که بزرگترین و بالاترین نعمت است، شاکر باشیم چرا که هر چه در زمین و زمان است در سیطره ولایت امام زمان(عج)  بوده لذا باید با شناخت امامت و ولایت ایشان، مسیر درست را شناسایی نموده و در این مسیر ثابت قدم باشیم تا رستگار شویم.

حجت الاسلام والمسلمین رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: رهبر اسلامی کسی است که می تواند سرمایه های بزرگ مادی و معنوی را در مسیر رشد و تعالی انسان ها و جوامع قرار دهد و مردم را در ابعاد مختلف به سمت پیشرفت رهنمون سازد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در پایان سخنان خود از دین به عنوان یک برنامه جامع چند بعدی یاد کرد و گفت: چنانچه مسائل دنیوی برای مردم بطور صحیح مطرح نشود، قطعا آخرت آنها آسیب خواهد دید .

در ادامه این مراسم، عبدالرضا خاتمی _ رئیس اداره امور شعب استان زنجان با تقدیر از خانواده همکاران گفت: مطمئنا خانواده ها نقش بسیار موثری در پیشرفت و موفقیت بانک دارند از اینرو در تلاشیم تا با طراحی برنامه های مختلف هر چه بیشتر در خدمت این عزیزان با شیم.
تصاویر
  • جشنواره عترت در راستای ارتقاء روحیه معنوی برگزار می شود
  • جشنواره عترت در راستای ارتقاء روحیه معنوی برگزار می شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت