اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 16 خرداد 1396
تعداد بازدید: 1219
تعداد نظرات: 0

ایجاد اشتغال در گرو تامین نقدینگی واحدهای تولیدی می باشد

ایجاد اشتغال در گرو تامین نقدینگی واحدهای تولیدی می باشد

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان خوزستان با دکتر شریعتی استاندار خوزستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خوزستان، دکتر شریعتی - استاندار خوزستان - در این دیدار با اشاره به مشکلات برخی از واحدهای تولیدیِ استان گفت: یکی از دغدغه های ما  کمک به واحد های تولیدی و حمایت از تولید کنندگانی است که برای شروع فعالیت دچار مشکل سرمایه در گردش هستند.

وی افزود: تامین نقدینگی مورد نیاز این واحد ها و ورود آن ها به چرخه اقتصاد، مصداق بارز و نمونه عملی تولید و اشتغال در اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی است از اینرو نقش بانک ها در تحقق این مهم بسیار اثر گذار و مهم است.

شریعتی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان برنامه ها و بسته حمایتی  دولت در بخش تولید، ابراز امیدواری کرد بانک مهر اقتصاد در حمایت از تولید و نوسازی ناوگان حمل و نقل مسافری در استان خوزستان نقش آفرین و مثمر ثمر واقع شود.

در ادامه، مسعود حاتم وند - رئیس اداره امور شعب استان نیز در این دیدار با تشریح عملکرد بانک مهر اقتصاد در ارائه خدمات به مردم شریف خوزستان، گفت: این بانک نزدیک به 25 سال است که در عرصه اقتصادی فعالیت می کند و همواره تلاش داشته با عملکرد مناسب در بخش های مختلف اقتصادی تاثیر گزار باشد.

حاتم وند ادامه داد: برای بانک مهر اقتصاد مایه افتخار است که در سال 95 توانسته مبلغ 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 37000 نفر از مردم تلاشگر خوزستان پرداخت نماید و در بخش اقتصاد مقاومتی با هدف حمایت از تولید و اشتغالزایی طی سال های 94 و 95 تعداد 4 هزار و 762 نفر از این تسهیلات بهره مند شوند.

وی ضمن قدردانی از اعتماد 800 هزار سپرده گذار خوزستانی با بیان توانمندی های بانک مهر اقتصاد در ارائه خدمات متنوع بانکی بر آمادگی این بانک در حمایت از بخش های مختلف واحدهای صنعتی کوچک و بزرگ در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.

در پایان این دیدار مقرر شد به منظور حمایت و فعال سازی ظرفیت های تولیدی صنایع استان جلسات تخصصی برگزار شود.
تصاویر
  • ایجاد اشتغال در گرو تامین نقدینگی واحدهای تولیدی می باشد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت