اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 07 خرداد 1396
تعداد بازدید: 1209
تعداد نظرات: 0

بازدید معاون اعتبارات از شرکت آرین موتور

بازدید معاون اعتبارات از شرکت آرین موتور
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد از شرکت آرین موتور (نماینده رسمی شرکت میتسوبیشی) بازدید به عمل آورد و با مدیران این شرکت گفتگو و تبادل نظر کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان البرز؛ ایرج نیک اختر _ معاون اعتبارات و بین ‌الملل بانک _  به تشریح طرح سرو مهر بانک مهر اقتصاد پرداخت و گفت: این طرح به منظور سهولتِ پرداخت تسهیلات به بنگاه ها و کارخانه های صنعتی در راستای تامین منابع مالی و سرمایه در گردش پیاده سازی شده است.

وی افزود: در این طرح بانک اقدام به تنزیل (خریداری) اوراق تجاری (چک) که الزاما باید ناشی از انجام یک معامله واقعی باشد، می نماید که مدت قرارداد برای پذیرش این اسناد حداکثر دوازده ماهه و سر رسید چک ها بین 1 تا 18 ماه می باشد.

نیک اختر در ادامه وضعیت کلی شرکت آرین موتور را مناسب ارزیابی کرد و برای پرداخت مجدد تسهیلات به این شرکت اعلام آمادگی نمود.

در ادامه این دیدار داریوش بی ریا_ رئیس هیئت مدیره شرکت آرین موتور _ ضمن معرفی اجمالی این شرکت، بانک مهر اقتصاد را از بانک های موفقی دانست که با طرح های اعتباری مختلف و متنوع، توانسته است به تمامی اقشار و صنوف مختلف کشور خدمت رسانی کند.

وی طرح سرو مهر بانک مهر اقتصاد را از کارسازترین طرح های اعتباری این بانک برای بنگاه های اقتصادی و واحدهای صنعتی برشمرد که با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، کمک شایانی به تامین نقدینگی این بنگاه ها نموده است.
تصاویر
  • بازدید معاون اعتبارات از شرکت آرین موتور
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت