اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 06 خرداد 1396
تعداد بازدید: 1773
تعداد نظرات: 0

تسلط بر دستور العملهای بانک مرکزی ضروری است

تسلط بر دستور العملهای بانک مرکزی ضروری است
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد درنشست روسای دوایر و شعب استان چهار محال و بختیاری تسلط کارکنان بانکها بر کلیه ابلاغیه ها و دستورالعمل های بانک مرکزی را الزامی دانست.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان چهار محال وبختیاری؛ ایرج نیک اختر_ معاون اعتبارات وبین الملل بانک_ در این نشست با اشاره به قانون تجارت و عوامل ورشکستگی بانکها و بررسی انواع ریسک ازجمله ریسک نقدینگی، اعتباری، بازار و عملیاتی؛ داشتن برنامه استراتژی جامع را باعث کاهش ریسک در بازار پولی و مالی و در نهایت افزایش بهره وری دانست.

وی در ادامه افزایش ، آموزش و بهسازی کارکنان را باعث پویایی سیستم و افزایش بهره وری دانست و ابراز داشت: مطالعه دقیق کلیه دستورالعمل ها و ابلاغیه های بانک مرکزی و داشتن دانش و اطلاعات کافی در زمینه بانکداری را از شاخصه های  یک مدیر بانکی برشمرد.

نیک اختر در پایان با توجه به نامگذاری سال جاری از طرف مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  با نام اقتصاد مقاومتی؛ اشتغال و تولید، آمادگی این بانک را در جهت حمایت از تولید کالای داخلی اعلام نمود.

در ادامه این نشست شهاب زارعی_ رئیس اداره امور شعب استان چهارمحال و بختیاری_  با ارائه گزارشی از عملکرد استان در سال گذشته عنوان کرد: بانک مهر اقتصاد با داشتن نیروهای جوان و ارزشی، خدمات قابل توجهی به عموم مردم ارائه کرده است به گونه ای که در این استان از هر سه نفر یک نفر از این بانک تسهیلات دریافت نموده است.

وی در پایان ارتقاءاستان چهار محال وبختیاری از استانهای درجه 3به درجه 2را نشان از همت و تلاش جمعی همراه با برنامه ریزی توسط تمامی کارکنان استان دانست.

گفتنی است در ادامه این سفر معاون اعتبارات وبین الملل به همراه چند تن از مدیران استان در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی از کارخانه های فولاد صبا (فولاد سفید دشت) و برفاب شهرکرد بازدید به عمل آورد.

 نیک اختر در حاشیه بازدید از این واحدهای تولیدی عنوان کرد: در سالی که با نام اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال نامگذاری شده است یکی از اولویت های اصلی ما حمایت از کارگاه های تولیدی در حال فعالیت می باشد که بتوانند با حداکثر ظرفیت اقدام به تولید واشتغال نمایند.
تصاویر
  • تسلط بر دستور العملهای بانک مرکزی ضروری است
  • تسلط بر دستور العملهای بانک مرکزی ضروری است
  • تسلط بر دستور العملهای بانک مرکزی ضروری است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت