اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 03 خرداد 1396
تعداد بازدید: 1099
تعداد نظرات: 0

برای خدمت رسانی بهتر باید خود را به دانش روز تجهیز نمائیم

برای خدمت رسانی بهتر باید خود را به دانش روز تجهیز نمائیم
معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد در نشست مدیران و روسای شعب استان اردبیل گفت: برای تسهیل در امر خدمت رسانی به عموم مشتریان و ارتقاء سطح رضایتمندی آنها باید خود را به دانش روز مجهز نمائیم.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اردبیل؛ ایرج نیک اختر_ معاون اعتبارات و بین‌الملل بانک مهر اقتصاد_ در این نشست عملکرد استان در سال گذشته را شایسته تقدیر دانست و بیان کرد: روند رو به رشد استان؛آینده آن را درخشان تر نشان می دهد و امیدواریم عملکرد سال جاری نیز همچون گذشته سرشار از موفقیت و سربلندی باشد.

 وی نقش کارکنان در موفقیت بانک را بسیار مهم دانست وافزود: نیروی انسانی کارآمد تضمین کننده رشد و بالندگی یک سازمان است و بحمدالله بانک مهر اقتصاد دارای پشتوانه عظیمی از کارکنان متعهد و خدمتگذار است که باوجود این ظرفیت، چشم انداز بسیار خوبی پیش روی بانک قرار دارد.

نیک اختر تصریح کرد: همکاران باید نسبت به یکدیگر متواضع بوده و دانش خود را انتقال دهند و تنها در این صورت است که امر جانشین پروری در تمامی سطوح سازمان اجرا می شود.

معاون اعتبارات و بین الملل با بیان اینکه عشق ورزیدن به همدیگر می تواند رمز موفقیت همگان باشد گفت: پشتکار، یادگیری، سختکوشی و مطالعه باید سرلوحه کاری کارکنان بانک بوده و برای تسهیل در امر خدمت رسانی به عموم مشتریان و ارتقاء سطح رضایتمندی آنها باید خود را به دانش روز مجهز نمائیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد بانک مهر اقتصاد گفت: مبلغ و تعداد تسهیلاتی که در سال گذشته در بانک مهر اقتصاد پرداخت شده است در سیستم بانکی رقم بسیار چشمگیری است که با تلاش و کوشش کارکنان بانک محقق شده است.

در ادامه این نشست محرم خرم _ رئیس اداره امور شعب استان اردبیل _ سهم بانک مهر اقتصاد از منابع پولی و مالی استان را مناسب دانست و هدف گذاری استان برای سال جاری را سوددهی کلیه شعب استان بر شمرد و ابراز امیدواری کرد که با تلاش و کوشش تمامی کارکنان، این هدف مهم محقق گردد.

تصاویر
  • برای خدمت رسانی بهتر باید خود را به دانش روز تجهیز نمائیم
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت