اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 03 خرداد 1396
تعداد بازدید: 1309
تعداد نظرات: 0

کسب سود مناسب آینده بانک را تضمین می کند

کسب سود مناسب آینده بانک را تضمین می کند
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در نشست روسای دوایر و شعب استان کهگیلویه و بویر احمد ضمن رضایت از اجرای طرح ارتقای سودآوری در بانک، گفت: به طور حتم در صورت کسب سود مناسب می توانیم روی پای خود بایستیم و آینده بانک تضمین خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویر احمد؛ جعفر صفایی مزید_ معاون طرح و توسعه بانک _ در این نشست با اشاره به لزوم تلاش برای تحقق اهداف ابلاغی بانک، اظهار کرد: زمان سنجی و برنامه ریزی هدفمند به عنوان دو عامل موثر برای دستیابی به بهره وری و سود آوری در بانک است.

وی ضمن اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تحقق اقتصاد مقاومتی را مستلزم کار جهادی و انقلابی دانست و اظهار داشت:  اقتصاد مقاومتی مستلزم واگذاری کار به مردم است در نتیجه تنها در این صورت است که می توانیم قدمهای خوبی در این راستا برداریم.

صفایی مزید با ابراز رضایت از اجرای طرح ارتقای سودآوری در بانک، ابراز داشت: در صورت کسب سود مناسب می توانیم روی پای خود بایستیم و در کنار این مهم؛ توجه به نیروی انسانی، یکی ازمهم‌ترین سرمایه هر جامعه و سازمانی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

معاون طرح و توسعه وصول مطالبات، کاهش قیمت تمام شده پول و کاهش املاک مازاد را از جمله برنامه های تدوین شده سال جاری نام برد و ابراز امیدواری کرد که همه کارکنان و مدیران همانند گذشته در راستای تحقق این اهداف، بیش از پیش تلاش کنند.

در ادامه این نشست محمد علی نیک منش_ رئیس اداره امور شعب استان کهگیلویه و بویر احمد به ارائه گزارشی از عملکرد بانک در استان پرداخت و عنوان کرد: تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی اصولی و اصل مشتری مداری تمامی شعب استان را به سودآوری برسانیم.

تصاویر
  • کسب سود مناسب آینده بانک را تضمین می کند
  • کسب سود مناسب آینده بانک را تضمین می کند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت