اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 03 خرداد 1396
تعداد بازدید: 1036
تعداد نظرات: 0

باید نگاه صِرف اقتصادی از بانکها حذف شود

باید نگاه صِرف اقتصادی از بانکها حذف شود
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در دیدار با رئیس اداره امور شعب گفت: باید نگاه صِرف اقتصادی و انتفاعی از بانکها حذف شود که در این راستا کارهای بسیار و گامهای اساسی پیش رو داریم.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اردبیل؛ آیت الله عاملی_ نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل_ در این دیدار ضمن بر شمردن جایگاه ویژه برای بانک مهر اقتصاد گفت: زحماتی که در این بانک برای خدمتگذاری به مردم کشیده شده است ستودنی است و این نشان از آن دارد که هر جا نهادهای انقلابی وارد عمل شده اند توانسته اند به خوبی گره های بزرگی از مشکلات این نظام را حل نمایند.

وی در ادامه بیانات خودعنوان داشت: باید نگاه صِرف اقتصادی و انتفاعی از بانکها حذف شود و در این راستا کارهای بسیار و گامهای اساسی پیش رو داریم و امیدواریم بانک مهر اقتصاد در زمینه حمایت از تولید و اشتغال و کارآفرینی بتواند نقش به سزایی ایفا نماید.

آیت الله عاملی در پایان توجه تو امان به اجرای عدالت و رشد اقتصادی را مهم عنوان کرد و اظهار داشت: باید از ایده‌های نو در راستای عملیاتی کردن سیاستهای ابلاغی از جانب مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) استفاده و بستر اشتغال‌زایی را برای جامعه جویای کار فراهم سازیم.

در ادامه این دیدارمحرم خرم_ رئیس اداره امور شعب استان اردبیل _ با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام، اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، نقش بانکها را در این زمینه بسیار پررنگ و اساسی دانست و گفت: اقتصاد ما بانک محور است و اگر بانکها در امر حمایت از تولید و اشتغال به وظیفه اصلی و اساسی خود عمل نمایند مطمئناً می توانند تاثیرات بسزائی در اقتصاد کشور داشته باشند .

وی در ادامه افزود: بانک مهر اقتصاد طی سنوات اخیر توانسته در عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اولویت خود را بر حمایت از تولید و اشتغال قرارداده و طی سنوات گذشته در بیش از سه سال تسهیلات کلانی در اقتصاد مقاومتی پرداخت نموده است.

خرم درپایان سخنان خویش با اشاره به پیاده سازی بانکداری اسلامی در بانک مهر اقتصاد گفت: اقدامات بسیار خوب و شایسته ای دراین زمینه انجام شده و تمامی عقود و قراردادهای منعقده با مشتریان به تائید شرعی مراجع ذی ربط رسیده است و تمام همت و تلاش ما بر این استوار شده است که بتوانیم الگوی مناسبی در این زمینه باشیم.

تصاویر
  • باید نگاه صِرف اقتصادی از بانکها حذف شود
  • باید نگاه صِرف اقتصادی از بانکها حذف شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت