اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 03 خرداد 1396
تعداد بازدید: 978
تعداد نظرات: 0

با همراهی بانکها و تولیدکنندگان؛ اقتصاد مقاومتی محقق می شود

با همراهی بانکها و تولیدکنندگان؛ اقتصاد مقاومتی محقق می شود
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان خراسان شمالی گفت: با همراهی دست اندرکاران تولید و بانک‌ها دستیابی به رشد پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی میسر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خراسان شمالی؛ جواد حاجی مزدارانی_ معاون امور مناطق بانک _ در حاشیه بازدید از شعب این استان، ضمن تجلیل از همکاران شعب برای کسب رتبه‌های برتر در حوزه‌های جذب منابع، مصارف وکاهش مطالبات در سال گذشته، بیان داشت: با افزایش خدمات می توان خلق ارزش کرد، بنابر این باید نگاه اقتصادی به کارها داشته باشیم و برای انجام هر کاری صرفه و صلاح ذی نفعان را مقدم بدانیم.

وی با اشاره به برنامه و بودجه‌های ابلاغی شعب در ابتدای سال، گفت: این برنامه‌ها راهبرد و مسیر حرکت شعب بوده و برای تحقق آن لازم است روسای شعب اطلاعات کافی از محدوده شعبه، شرایط اقتصادی محل، شناخت بازار و وضعیت مالی شرکت‌ها داشته باشند.

حاجی مزدارانی در ادامه ضمن بر شمردن حساسیت ویژه برای جایگاه اعتبارات شعب افزود: در شرایط رکود، حمایت‌های بانک در قالب تسهیلات اعتباری کلان می‌تواند عامل مؤثری برای رونق اقتصادی و حمایت از کسب و کار داخلی باشد.

 معاون امورمناطق اقتصاد مقاومتی را یک رسالت دانست و تصریح کرد: با همراهی دست اندرکاران تولید و بانک‌ها دستیابی به رشد پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی میسر می‌شود.

وی در خصوص سیاستهای بانک درحوزه بازاریابی بیان کرد: هدف ما این است که همه کارکنان بتوانند ضمن برخورداری از دانش کافی در کلیه حوزه های بانکی، در ماموریت های سازمانی و توجه به این مقوله که بازاریابی مصارف مهم تر از بازاریابی جذب است به طور مستمر تلاش کنند.

حاجی مزدارانی با تاکید بر اینکه در بانک مهراقتصاد کار باید موثر باشد، تصریح کرد: باید هوشمندانه کارکنیم و با کمترین حجم کار بیشترین بازدهی را داشته باشیم بطوری که کارایی کارکنان منتج به اثربخشی و خلق ارزش برای جامعه و ذی نفعان شود.

معاون امور مناطق از سه ماهه اول سال به عنوان ماه های طلایی بانک برای مصرف بهینه و سودآوری نام برد و افزود: تسهیلات باید در جایی مصرف شود که اقتصاد را در برابر شرایط بحرانی مقاوم کرده و باعث ایجاد اشتغال پایدار، راه اندازی و تقویت کارگاه های تولیدی و مولد گردد و از همه مهمتر اینکه اصول بانکداری اسلامی در سیر آن پرونده اجرا شود.

وی در پایان در خصوص اهمیت بازدیدهای دوره‌ای مدیران از شعب گفت: در این بازدیدها ضمن برقراری ارتباط نزدیک با کارکنان و بهره‌مندی از نظرات همکاران، تلاش می‌شود با ایجاد حلقه ارتباطی بین شعب و مدیران ارشد بانک، فرآیندهای جاری در سازمان اصلاح و بهبود یابد.

گفتنی است حسین اسلامی_ رئیس اداره امور شعب استان خراسان شمالی در این بازدیدها معاونت امور مناطق را همراهی ودر خلال آن گزارشی از عملکرد استان در سال گذشته و برنامه های جاری ارائه کرد.

تصاویر
  • با همراهی بانکها و تولیدکنندگان؛ اقتصاد مقاومتی محقق می شود
  • با همراهی بانکها و تولیدکنندگان؛ اقتصاد مقاومتی محقق می شود
  • با همراهی بانکها و تولیدکنندگان؛ اقتصاد مقاومتی محقق می شود
  • با همراهی بانکها و تولیدکنندگان؛ اقتصاد مقاومتی محقق می شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت