اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 11 دی 1395
تعداد بازدید: 1479
تعداد نظرات: 0

توجه به مطالبات يكي از مهمترين اولويت هاي بانك است

توجه به مطالبات يكي از مهمترين اولويت هاي بانك است
معاونین طرح و توسعه و پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد از شعب استان هرمزگان بازدید به عمل آوردند.

 

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان، جعفرصفایی مزید- معاون طرح و توسعه بانک- ضمن بازدید از شعب مرکزی، گلشهر، ولایت، فاطمه الزهرا(س) و قشم درگفتگو با همکاران، جایگاه امروز بانک و دستیابی به اهداف چشم انداز آن را مرهون تلاش های بی وقفه و دلسوزانه کارکنان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه همکاران ما افرادی تلاشگر و متعهد هستند که تمام توان خود را صرف ارتقاء و پیشرفت بانک نموده اند.

وی با بیان اینکه تحقق بهره وری بانک حاصل کوشش تمامی همکاران، است تصریح کرد: توجه به مطالبات يكي از مهمترين اولويت هاي بانك است كه بايد در تمامی بخش ها با جديت پيگيري شود.

صفایی با تاکید بر تجزیه و تحلیل اطلاعات و بررسی شرایط بازار، ابراز داشت: توجه به سرمایه انسانی بانک، افزايش توان و قدرت نقدينگي، مديريت هوشمندانه محیط کسب و کار، تحليل سهم رقبا از بازار و ضرورت افزايش سهم بانک و استفاده حداکثري از ظرفيت هاي بالقوه از اهداف راهبردی بانک مهر اقتصاد می باشد.

اکبری – معاون پشتیبانی و مهندسی- نیز در این دیدار اظهار داشت: بازدهی دارایی دغدغه اصلی بنگاه های اقتصادی به شمار می رود از اینرو بنگاه اقتصادی در تلاشند تا بازدهی دارایی یا همان بهره وری خود را افزایش دهند.

معاون پشتیبانی و مهندسی بانک خاطر نشان کرد: بانک ها نقش بسیار مهمی در اقتصاد دارند لذا در چنین شرایطی چنانچه تخصیص منابع به درستی صورت گیرد، شاهد رشد و شکوفایی اقتصاد منطقه خواهیم بود.  

اکبری پس از بازدید از املاک استان در نشست با همکاران پشتیبانی مشکلات ساختمان جدید امور شعب استان هرمزگان، جابجایی ملک شعبه فاطمه الزهرا(س)، کیش و املاک تملیکی و مهمانسراهای استان را مورد بررسی قرار داد که نسبت به ساخت و تجهیز و بازسازی شعب و تعیین تکلیف املاک تملیکی تصمیماتی اتخاذ شد.
تصاویر
  • توجه به مطالبات يكي از مهمترين اولويت هاي بانك است
  • توجه به مطالبات يكي از مهمترين اولويت هاي بانك است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت