اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 28 آذر 1395
تعداد بازدید: 1797
تعداد نظرات: 0

پایبندی به اخلاقیات نقش مهمی در پیشگیری از تخلف دارد

پایبندی به اخلاقیات نقش مهمی در پیشگیری از تخلف دارد
مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی روسای دوایر و شعب استان گلستان، گفت: پایبندی به اخلاقیات نقش مهمی در پیشگیری ازتخلف و سوء استفاده های مالی در سازمان ها دارد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان گلستان، محسن منشوری- مدیر کل  بازرسی و حسابرسی بانک -در این نشست ضمن قدردانی از تلاش کارکنان گفت: پایبندی به اخلاقیات نقش مهمی در پیشگیری از تخلف و سوء استفاده های مالی در سازمان ها دارد.

وی با تاکید بر نقش کارکنان در پیشبرد اهداف کلان بانک، جایگاه فعلی بانک مهر اقتصاد و اعتماد مردم را مرهون وجود همکاران  متعهد با اخلاق و کارآمد دانست.

منشوری با بیان  اینکه  نظارت و کنترل سبب پیشگیری از تخلف می شود، افزود: رعایت انضباط کاری، اجرای درست دستورالعمل ها در کنار مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع از مهمترین مولفه هایی است که باعث ارتقای سلامت اداری، مالی و افزایش بهره‌وری بانک می شود.

مدیرکل بازرسی و حسابرسی تقویت فرهنگ نظارت پذیری، پاسخگویی، شفاف سازی، قانون مداری و تمرکز بر کنترل‌های پیشگیرانه را از اولویت‌های راهبردی اداره کل بازرسی و حسابرسی عنوان کرد وگفت: کارکنان باید با مطالعه دقیق آیین نامه ها و دستورالعمل‌های ابلاغی و به کارگیری دقیق آن  در افزایش سطح سلامت سازمانی مثمر ثمر واقع شوند.

منشوری در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری با مدیریت صحیح منابع و ترسیم رابطه ای موثر با بنگاه های اقتصادی در کنار همکاری و تلاش کارکنان، عملکرد بانک در استان با رشد بیشتری همراه شود و از این طریق خدمات مطلوبتری به مشتریان ارائه گردد.

در ادامه، رسول سعیدی حقیقت - رئیس اداره امور شعب استان گلستان - به ارائه گزارشی از عملکرد بانک در استان پرداخت و گفت: امیدواریم با همت و یاری همکاران خدوم استان و استفاده از تمامی ظرفیت ها، شاهد ارتقاء و شکوفایی اهداف متعالی بانک مهر اقتصاد باشیم.

گفتنی است این نشست بعد از پیش مجمع بازرسی سال 94 برگزار شد.
تصاویر
  • پایبندی به اخلاقیات نقش مهمی در پیشگیری از تخلف دارد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت