اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 01 آذر 1395
تعداد بازدید: 1605
تعداد نظرات: 0

به افراد دارای اهلیت تسهیلات پرداخت کنید

به افراد دارای اهلیت تسهیلات پرداخت کنید
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در دیدار با رئیس اداره امور شعب استان، گفت: بانک ها باید به افراد دارای اهلیت تسهیلات پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان - در این دیدار اظهار کرد: مردم بانک مهر اقتصاد را منتصب به نهادهای ارزشی نظام می‌دانند از این رو عملکرد این بانک در زمینه خدمات‌رسانی به مردم از اهمیت بالایی برخوردار است.

حجت الاسلام حسینی‌شاهرودی با تاکید بر تعیین تکلیف معوقات بانکی، گفت: تسهیلات پرداختی بانک ها از محل سرمایه‌های مردمی که نزد بانک سپرده گذاری شده می باشد بنا بر این باید راهکارهای مناسبی برای وصول آن اتخاذ کرد چرا که و از این محل می توان وام و تسهیلات بیشتری به متقاضیان پرداخت کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطر نشان کرد: پرداخت تسهیلات باید بر اساس برنامه‌ریزی مناسب صورت گیرد و به افرادی که از اهلیت لازم برخوردارند ارائه شود.

در ادامه، حسین ملا محمدی رئیس اداره امور شعب استان گزارشی از اقدامات بانک مهر اقتصاد در حوزه پیاده سازی بانکداری اسلامی و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی ارائه کرد و گفت: بانک مهر اقتصاد ۱۱ شعبه فعال در سطح استان دارد و توانسته در زمینه خدمات‌رسانی به مردم به ویژه در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی اقدامات قابل توجهی انجام دهد.
تصاویر
  • به افراد دارای اهلیت تسهیلات پرداخت کنید
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت