اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 13 مهر 1395
تعداد بازدید: 2349
تعداد نظرات: 0

درخشش بانک مرهون تلاش های کارکنان و خانواده های آنها است

درخشش بانک مرهون تلاش های کارکنان و خانواده های آنها است
جشنواره فرهنگی عترت با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در بانک مهر اقتصاد استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم، حجت الاسلام والمسلیمن رحیمی- مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج- ضمن ابراز خرسندی از برگزاری جشنواره فرهنگی عترت، بیان کرد: درخشش بانک مهر اقتصاد مرهون زحمات و تلاش های کارکنان بانک و حمایت همسران محترم این عزیزان می باشد که توانسته اند با پشتیبانی، زمینه رشد و بالندگی بانک را به فراهم کنند.  

حجت الاسلام والمسلیمن رحیمی درخصوص واقعه غدیر خم، اظهار داشت: ما سرمایه های عظیم و بی نظیری در عالم داریم، گنجینه هایی که در دنیا بی مانند هستند و معتقدیم بهترین، بالاترین و با شخصیت ترین فردی که تمامی خصایص نیکو او جمع است، پیامبر گرامی اسلام (ص) می باشد و کسی جز امیرالمومنین امام علی (ع) لایق جانشینی ایشان نیست.

وی ادامه داد: در انقلاب اسلامی ایران کسانی که در راه امام علی(ع)، ائمه اطهار(ع) و غدیر جانفشانی نمودند موجب پیروزی انقلاب شدند، زیرا راز و رمز همه پیروزی ها آشنایی و حرکت در مسیر غدیر و پیروی از فرمایشات رهبری بود و در این راستا دشمنان انقلاب اسلامی نتوانستند مسیر حرکت ما را تغییر دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج تصریح کرد: غدیر نهایتاً انتهای یک تاریخ در یک جمله و آغاز یک تاریخ دیگر است. غدیر در واقع معارفه اولین امام و جانشین پیامبر گرامی اسلام است و مسئله امامت و ولایت را تشریح می نماید.

وی افزود: در خطبه غدیر 40 مرتبه نام مبارک علی(ع) ذکرشده است که یکی از دلایل آن تاکید و معرفی امیرالمومنین علی(ع) و اتمام حجت با مردم است و 10 مرتبه از ائمه معصومین(ع) و 4 مرتبه از نام مبارک مهدی (عج) نام برده شده است.

در ادامه، بهروز درخشان -رئیس اداره امور شعب- ضمن خیر مقدم به کارکنان و خانوادهایشان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: اگر ملت ما در آرامش و امنیت کامل به سر می برد و زمینه توسعه میهن اسلامی فراهم است مرهون جانفشانی های شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم است از اینرو وظیفه داریم با تمام توان خود ادامه دهنده راه و اهداف والای شهدا باشیم.

رئیس اداره امور شعب استان قم در رابطه با اهداف برگزاری جشنواره فرهنگی عترت گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، رشد و پیشرفت و بهره وری خانواده کارکنان بانک مهر اقتصاد و ترویج جنبه های فرهنگی و اجتماعی و ایجاد فضای شاد برای خانواده کارکنان بانک می باشد.

در پایان این جشنواره باقری- مربی مباحث فضای مجازی- به بیان مطالبی در رابطه با آسیب های فضای مجازی، شگردهای استفاده دشمن از تلفن همراه، نفوذ دشمن در بازی های رایانه ای و آسیب های ناشی از شبکه های اجتماعی پرداخت. 

گفتنی است جشنواره فرهنگی عترت با حضور نیروهای رسمی، قراردادی، شرکتی و پاره وقت برگزار گردید که با برنامه های متنوع اخلاقی، آموزشی، سرگرمی و اهداء هدایایی به همسران و فرزندان کارکنان ادامه داشت.
تصاویر
  • درخشش بانک مرهون تلاش های کارکنان و خانواده های آنها است
  • درخشش بانک مرهون تلاش های کارکنان و خانواده های آنها است
  • درخشش بانک مرهون تلاش های کارکنان و خانواده های آنها است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت