اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 13 مهر 1395
تعداد بازدید: 2322
تعداد نظرات: 0

فعالیت هایتان را برای توسعه بانکداری اسلامی گسترش دهید

فعالیت هایتان را برای توسعه بانکداری اسلامی گسترش دهید
نماینده ولی فقیه در استان فارس در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان گفت: فعالیت هایتان را برای توسعه بانکداری اسلامی گسترش دهید.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان فارس، آیت الله ایمانی ـ نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیرازـ ضمن تقدیر از اقدامات این بانک در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی، حمایت از بسیجیان و کارهای عام المنفعه گفت: تلاش کنید تا با اجرای کامل بانکداری اسلامی به عنوان الگویی برای سایرین مطرح شوید زیرا از بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی توقع بیشتری وجود دارد.

آیت الله ایمانی ضمن قدردانی از حضور پررنگ بانک مهر اقتصاد در راستای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی گفت: تسهیلاتی که بانک مهر اقتصاد طی دو سه سال گذشته در قالب اقتصاد مقاومتی پرداخت کرده سبب شده تا علاوه بر گره گشایی از دیگران زمینه ایجاد اشتغال نیز فراهم شود.

امام جمعه شیراز تصریح کرد: یکی از نگرانی های بانکداران بازپرداخت تسهیلات و موضوع مطالبات معوق است که در این خصوص می توان از روحانیون کمک گرفت تا آنها مردم را برای بازپرداخت به موقع تسهیلاتشان تشویق کنند.

سعید ترابی ـ رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان فارس ـ نیز در این دیدار گفت: در سال 94 بانک مهر اقتصاد استان فارس 49 میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی با همکاری سپاه فجر فارس به متقاضیان پرداخت کرده است.

ترابی به اقدامات بانک مهر اقتصاد در حوزه بانکداری اسلامی اشاره کرد و گفت: تطبیق تمام قراردادهای این بانک با موازین شرعی زیر نظر اساتید حوزوی مسلط بر اصول اقتصاد و بانکداری، توزیع دفترچه بانکداری اسلامی در بین مردم و مشتریان بانک، برگزاری دوره آموزشی بانکداری اسلامی از جمله اقدامات این بانک در راستای پیاده سازی بانکداری اسلامی محسوب می شود.
تصاویر
  • فعالیت هایتان را برای توسعه بانکداری اسلامی گسترش دهید
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت