اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
ﺳﻪشنبه 13 مهر 1395
تعداد بازدید: 1893
تعداد نظرات: 0

مدیران عالی باید اهتمام خاصی برای تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشند

مدیران عالی باید اهتمام خاصی برای تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشند
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان کرمان با نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کرمان، آیت الله دکتر امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار ابراز داشت: بانک ها باید سرمایه های خرد و کلان را در مسیر اهداف کلان اقتصادی نظام به کار گیرند تا بتوانیم اقتصاد کارآمد تری در کشور داشته باشیم.

آیت الله دکتر علیمرادی سپاه و بسیج را ذخیره و پشتوانه مستحکم نظام دانست و خاطر نشان کرد: وابستگی معنوی بانک مهر اقتصاد با اندیشه های این دو نهاد انقلابی و دست آورد های دفاع مقدس قابل ستایش است و این مهم خود یکی از دلایل اعتماد بیش از پیش مردم به این مجموعه بانکی می باشد.

وی در انتها با تقدیر از اقدامات بانک مهر اقتصاد در حوزه اقتصاد مقاومتی، ابراز داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راهکاری است که از لحاظ علمی و منطقی برای وضعیت فعلی اقتصاد کشور می توان تجویز نمود لذا مدیران عالی کشور باید به آن اهتمام خاص داشته باشند.

در ادامه علی جعفری رئیس اداره امور شعب استان - گفت: بانک ها در نظام بانکی کشور به عنوان واسطه عمل کرده و سرمایه های راکد را با اهرم های تشویقی جذب نموده و در اختیار صنعت و اقتصاد کشور می گذارند و از محل گردش این وجوه سود فعالیت های اقتصادی را محاسبه کرده و به صاحبان آن پرداخت می کنند.

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در مبحث بانکداری اسلامی به اقدامات بانک مهر اقتصاد در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: متقاضیان برای فعالیت در این عرصه ها می توانند با معرفی بسیج سازندگی از 70 تا  300 میلیون ریال تسهیلات این بانک استفاده کنند.
تصاویر
  • مدیران عالی باید اهتمام خاصی برای تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت